lizettt, man bise ar nepiestāv, es prasts puika.piezvan pie durvīm iemet granāt, aizver durv, mierīg kāpņutelpā uzpīpē un izsauc ātros :)))) nu izņēmum gadijumos var ar skrūvgriezi acī un pieregulēt redzes asumu
Kādos neceļos!! Aptrakusi vai? Viņš tak kārtīgs puika. Paskaties profila info - pastāvīgas attiecības/laulība. Kā es, tāda vējaslota, kaut kur tādu pareizo puisi varu novest.
Elizabet! Tu tak tās filmas esi par daudz saskatījusies. Un vispār... man tak par Bljauri jārūpējās. Tik tagad pamanīju, ka viņš kaut kur nozudis. Varbūt nolaupījuši viņu?