Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19700

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671260 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 19:50
mani nekas nekrata. ... man viss labi... man priecīgs prāts.. ...  
0 0
03/03/2015 19:52
..pasniedz beatai baltu naģeni..še, iedod dumpim, jo viņš no manām rokām neko neņem...
0 0
03/03/2015 19:58
elizabet, es nāģens nevalkā un man arī nepiestāv, bet kepkas восмеклинкас gan.ir divas kepkas kuras ir speciāli tikai man šūtas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/03/2015 20:00
Tās laikam D&G...
0 0
03/03/2015 20:02
... tortei cmuks nosaukums... Mīlu-nemīlu... un tik 4e..kā pa brīvu)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

03/03/2015 20:02
kur ir dumpja bīse un nāģen?
0 0
03/03/2015 20:08
lizettt, man bise ar nepiestāv, es prasts puika.piezvan pie durvīm iemet granāt, aizver durv, mierīg kāpņutelpā uzpīpē un izsauc ātros :)))) nu izņēmum gadijumos var ar skrūvgriezi acī un pieregulēt redzes asumu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 20:08
Kādas nāģenes?! Tad jau to skaistumu neredzēs:)
0 0
03/03/2015 20:10
beat, tu to dump gribi novest neceļos... tas tak ar neapbruņotu aci redzams... kaunies ja
0 0
03/03/2015 20:11
izskatās, ka mēs ar dump vienas filmas skatamies)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 20:13
Kādos neceļos!! Aptrakusi vai? Viņš tak kārtīgs puika. Paskaties profila info - pastāvīgas attiecības/laulība.
Kā es, tāda vējaslota, kaut kur tādu pareizo puisi varu novest.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 20:15
Elizabet, vai shausmenes skataties?
0 0
03/03/2015 20:15
re, cik smalka aktrise, melo acis nemirkšķinot)))
0 0
03/03/2015 20:16
čik, šķiet, ka nē...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

03/03/2015 20:16
piekrītu elim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(par beatu)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 20:17
Elizabet! Tu tak tās filmas esi par daudz saskatījusies.
Un vispār... man tak par Bljauri jārūpējās. Tik tagad pamanīju, ka viņš kaut kur nozudis.
Varbūt nolaupījuši viņu?
0 0
03/03/2015 20:18
un labi, ka tā)
0 0
03/03/2015 20:19
2 pret 1... mūsu labā... uzsit lizai pa plecu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 20:22
"Piezvan pie durviim, iemet granaat, ar skruuvgriez pieregulee redzi"- neizklausaas peec melodraamas.:D
A, vispaar, melodraamas cieniigs sizhets.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/03/2015 20:23
bljauris beidzot sabļāvis kādu:) miers iestājies.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas