Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19680

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671263 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 18:40
tā..kādas 20 min nosnaudu... rīt vairs agri necelšos)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

03/03/2015 18:42
bija, costa.
P.S. a kas?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

03/03/2015 18:49
Dumpi, tagad Tev tie 3 mati 2 rindās būs kupli un spīdīgi:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 18:49
nu nekas, lizzet... to otro nebiju pārbaudījusi.. 
0 0
03/03/2015 19:22
beata, nav labi smieties ... par plikpaurainu vīrieti :)))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 19:25
jā... tagad saprotu, ka tas sētnieks tomēr nebija dumpis- tam vismaz 6 mati bija..
0 0
03/03/2015 19:38
a kādas pretenzijas pret sētnieku? problēma vien tik ka nav pienācīgi apmaksāts, savu laik viena pazīstama 2 bērnu māmiņa piestrādāja par sētnieku.bija daudz sniega, dumpigais bez problēmām piebrauc ar džipiņ un armanii un versachi ekipējumā nošķūrē visu sniegu... un ve blakus kolēģei ar, man nav kompleksu
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 19:40
šķūrē, šķure.. to sniegu... man te nav...
 vnk ļoti līdzīgs viens bija ..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

03/03/2015 19:40
džipiņ... armani..versače...
re kā
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 19:41
ražots ķīnā..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/03/2015 19:42
ak, šie jokpēteri:))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

03/03/2015 19:43
Dumpīgais! Kāda smiešanās! Es tik paturpināju Tavu domu:)
Un, kā man patīk plikgalvaini vīrieši!! Mmmm... es ģībstu! Iedomājies... plikgalvains vīrietis... un Armani(vai artevi) kamzoliņā un džipā... Nūūūū... tur jau galviņa var sagriezties:)
0 0
03/03/2015 19:45
oderīte izslāpusi pēc manas mīlestības... re, piemin kaut kādu tur piršu sakarā... ak, jūs ļaunie, neviens ar viņu vairs nerunā... )
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/03/2015 19:46
Tautai apnika reaģēt, i miers iestājās:)
0 0
03/03/2015 19:46
cik tam dumpam gadi?... tak vecs jau... vai ta nē?
0 0
03/03/2015 19:46
beata, ziemas režīma es tik ar mašīnīti pa to globuss pāriet, vasarā gludi noskūts, spīdīgs iesauļots pauris
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

03/03/2015 19:47
Gan jau meitene pilinās, pilinās un pilinās, kamēr kāds neizturēs. Tagad jau ir bijis atslodzes laiks:)
0 0
03/03/2015 19:47
tedr, laikam jau tāpēc mani piemin, zin, ka es šo mīļoju)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/03/2015 19:48
beata, tāds tā kā gavēnis:))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

03/03/2015 19:50
Elizabet, Dumpis tak vecs onka!
Dumpi, iesauļots pauris forši izskatās. Un, kā spīd
Bet noteikti atceries vasarā(jau pavasarī) iesmērēt ar aizsargkremu. Un es to nopietni iesaku.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas