Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19660

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671265 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 17:20
sol, nu tak tāpat var aizlaist uz kūkam u.t.t.t..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

03/03/2015 17:24
Labvakar!
Nu nu Sole, neizliecies slinkāka, kā esi... Guļaks ir pats par sevi un bērnam pie pareiza apģērba netraucē ne lietus, ne sniegs...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 17:27
netraucē tad, ja atnākot mājās, var ieiet siltā telpā un izžāvēt drēbes, bet, ja iekšā ir +15 grādi?..un nav pat iespēja čaiņiku uzvārīt, jo 1. nav ūdens, 2. nav elektrības... plīts arī uz elektrību...
Sēdējām zem segas un lasījām pasaku grāmatu!
0 0
03/03/2015 17:31
nu ja butu pečka... gāzes baloniņš..
nav labi ka viss tikai uz elektribu..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 17:34
labi nav, ..un ne jau es te visu tā ieprojektēju... ehh..ko nu vairs!
0 0
03/03/2015 17:39
sole, es Tev ieteiktu iegadaties tādu mazu gāzes plitiņu..viena tusiņā uz tadas gan ūdeni varijam, gan no rita saimniece vārija putru..viņa ka pati smejas ir BMX mamma..visur braukājusi puikiem lidzi un pat pankūkas uz tādas cepusi..
Tev jau nav pirmā reize kad tāda lieta..un visadi pavasara un rudens veji..un vasaras negaisi..
0 0
03/03/2015 17:45
Labak Jotuleni iegadaties, tadu prasto, i siltums, i spekiti uz metala virsmas var pacept.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 17:46
Jotulenei skursteni vajag.
0 0
03/03/2015 17:46
valets to ari..bet tāda mazitiņa gāzes plitiņa neko daudz nemaksā krizes situācija ļoti labi
intreses pēc paskatijos 18evriki..un vēl mainamie mazie baloniņi..
un kaut čaju var uzvarit
0 0
03/03/2015 17:54
Toties pie jotulenes romantika, siltums, malcinja spraksj, uguns smarza...
0 0
03/03/2015 17:55
Un ja vēl stikla durtiņas... baldjoš
0 0
03/03/2015 17:57
Annik, kur problema, izzage jumta cohumu, jotulenes dumvadu ara, i vsjo, kurini sev.
0 0
03/03/2015 17:58
Man pat tas krasninas ar stikla durtinam labak patik neka lielie atvertie kamini.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

03/03/2015 18:02
Jā, jotulenei nav ne vainas... ir laba manta... un mazā ceļojumu gāzes plītiņa man arī ir... Tur ne tikai pankokus var cept... Viņa ir precīza lielās kopija un balonu var slēgt klāt - kādu gribi...
0 0
03/03/2015 18:10
Ja, bet gazes plitinai ir baloni japerk, bet malkas krasninai aizvelcies uz tuvako krumu puduri, salasi sausus zarinus, i pastaigajies pie viena esi, i siltums istaba, un tad vel, ka asacinai patik, kadu vina glazi, forsu muzonu..., pie gazes plitinas sadu romantiku neizbaudisi.
0 0
03/03/2015 18:13
Jā, valet, man atkal bilža ar vīna glāzi...  tevi kaitinu. Bet tavs apraksts man patika.
0 0
03/03/2015 18:14
es piedavāju fikso un lēto risinajumu..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

03/03/2015 18:16
Ir jau nu gan tām čuguna bundžām vien liels trūkums. Jotul vai ne jotul - kamēr kurini - viss OK, tikko malku iekšā vairs nemet - pusstunda un jau zobi aiz aukstuma klab.
0 0
03/03/2015 18:22
Tiko kā dušā, pats par sevi ierēcu :))) proces kā proces-bet kāda velna pēc, es pēc šampūna, sev galvā vel iezieķelēju matu balzāmu, kupliem un spīdīgiem matiem :))) man tak 3 mati 2 rindās, pilnīgi pietiktu ar mitru lupatiņu noslaucīt putekļus :))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 18:23
es jau teicu, ka man apkure nestradā...  šorīt pamodos tik tādēļ, ka auksti bija... raku ārā veco labo pūtēju...  

  p.s. a lizzete vispār te bija?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas