Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19720

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671259 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 20:35
Par visu- Čau, esmu klāt... par neko- Nekas jau nemainās.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 20:36
Visi stagnē, ziniet.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:37
visi nestagnē gan
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 20:38
es vēl tikai sāku uzvilkties... manī tik daudz enerģijas, ziniet.. ashh brīnos.. 
0 0
03/03/2015 20:38
svilps klāt... var iet gulēt... beatai atkal šance... ))))))
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:39
nē... neej gulēt... taisīšu smotrīnas
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 20:40
švilp? kam uzsvilpsi šodien? ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 20:41
Smotriinas- taa kaa raudziibas?
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:41
izstaigāšu retās rindas... apskatīšos
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 20:41
Elizabet. Tu šodien esi hiperaktīva:)
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:41
nu gandrīz ka raudzības... tikai maķenīt specifiskākas
0 0
03/03/2015 20:42
beat, nepiekasies ja... )))
0 0
03/03/2015 20:42
... uzdejojam Kas dārzā?
0 0
03/03/2015 20:42
Ņems uz provi
0 0
03/03/2015 20:42
... vidū svilpis...
0 0
03/03/2015 20:43
nu re cik veiksmīgi ietrāpīju. svilpis garam staigāšot, skatīšoties. būs ta enerģīskāk jāpagrozās pa priekšu citam. ka neierauga.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

03/03/2015 20:43
raudzībās ??? ko ta nolūko tur?
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:43
uz provi nez vai... sirsniņa nav vairs tik stipra!
0 0
03/03/2015 20:43
līzbet, tu nedejosi. sēdi rāma.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:44
lizetttt  - neprahodiš
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas