Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19760

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671254 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 20:50
Ūja, mūsdienas jau tikai pelei siers slazdā par brīvu..Un arī tas tikai otraja pelei..
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:50
dolce... nu jā, neslēpju... reizēm patīk parotalāties
0 0
03/03/2015 20:51
uff, kā sarosījušās. uz mirkli atgajusi, skatos- te jau tads riņķa dancis savērpies. ar visu dziesmu grāmatu... un tas viss viena svilpja dēļ... njā. puisim būs grūti izvēlēties šajās smotrinās.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 20:51
Nu rotaļājietes vien..Es ies uz gultu pasakas stastīt...
0 0
03/03/2015 20:52
mums ar patīk pasakas... var jau te ar...
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:52
fraise, nebēdā... viss būs kā parasti... pagrozīšimies, pagrozīsimies, ieliksim zobiņus glāzītē, šinjonu uz burkas, iedzersim zālītes... un opiņā uz midziņu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 20:53
Elizbet, " mees ar braali iesaaliijaam Taali.Kolosaali." Taa laikam bija.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 20:55
Tas ’’kolosali" bija aiz " brāli"... Un piedziedājumā visu laiku " kolosāli’’
0 0
03/03/2015 20:56
a, moš, kāli?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 20:56
Tur visaadi bija, Dolche. Man saiisinaataa versija.:P
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 20:57
chick- bučos nočes... jeb buč, buč.. sen neesi manīta..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/03/2015 20:57
aļo, kur man nevajadzēja proiti, ko esmu palaidusi garām????
0 0
03/03/2015 20:58
ja garām, ta garām... gaidi rītvakaru, liz
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 20:58
Costa, buchas muchas, bambuchas.;)
Es gan shodien Tevi maniiju kapteinja teelaa.:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 20:59
Nu, Chikita, pantiņā kolosali visu laiku bija aiz brāli... Bet aiz tā, ko nu tur izdomaja sālīt, kolosali nebija...
0 0
03/03/2015 21:01
dolče šovakar dikti nopietna... a, tas vēl maigi teikts)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:01
Aijj, Dolche, nepiesienies pie vaardiem! Ka tik meldinjsh iistais.;)
0 0
03/03/2015 21:01
čikito, tā kā drēja atkal uzdancot, ne?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:02
Klau, nu ir tā, ka visi runā, bet neviens neklausās:) Dzerot, viena stadija ir tāda.Tad toņi un skaļums paaugstinās:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:03
ceru, ka kapteinis patika? ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas