dolce... nu jā, neslēpju... reizēm patīk parotalāties
00
03/03/2015 20:51
uff, kā sarosījušās. uz mirkli atgajusi, skatos- te jau tads riņķa dancis savērpies. ar visu dziesmu grāmatu... un tas viss viena svilpja dēļ... njā. puisim būs grūti izvēlēties šajās smotrinās.
fraise, nebēdā... viss būs kā parasti... pagrozīšimies, pagrozīsimies, ieliksim zobiņus glāzītē, šinjonu uz burkas, iedzersim zālītes... un opiņā uz midziņu