Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19800

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671251 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 21:14
Čik, mēs varam visu...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:16
.. labāk lai Nora Bumbiere padzied jums..  par savu balsi vienīgo..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:16
Elizabet, un es jau vēl noklusēju citas lietas. Aiznesu 2 jaunas kleites iešūt šaurākas. Tas tāpēc, lai kājas labāk turētos kopā:) Ņēmu vērā viedu vīriešu padomu un nolēmu sāk kārtīgas sievietes dzīvi. Tagad sev vīru sākšu meklēt:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:17
Costa, par ko taads naids uz disku lasiitaaju???
Ub, es jau par to pashu.;)
0 0
03/03/2015 21:18
blē, un man tik šodien kravas lifts)))))
0 0
03/03/2015 21:18
beata, par vēlu teica tak , ka esam nelabojamas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:19
Costa, a mees varam piedejot pie jebkuras dziesmas.:) Soliitis pa labi, soliitis pa kreisi...
0 0
03/03/2015 21:19
beat, tu tā uzmanīgi ar tām šaurām kleitēm, ka neiznāk kā man... labāk kāju lauzt, nekā jaunos zābakus peļķē mērcēt)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:22
jaa.. bet tas kompromāt bildes nevaru dabūt.. :
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:23
un beidz mani te stumdīt, kā tādu omju omi.. ok.. chikit? 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/03/2015 21:24
es arī gribu šauru kleituuuu
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:26
tak uzšuj...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/03/2015 21:30
nea, costa, tad vajag koriģējošo veļu.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:31
kas Jums te pa dāmu popu?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:31
Cik atklaati...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:32
Ne pops, bet popuurijs.:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/03/2015 21:32
nu nenormāli atklāti, dvēsele vaļā, patiešām! pfffffff
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:32
te primark varen lēta... tik kādi 5 poundi..  a nafig vajag?
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:33
pupūrijs?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:33
švilp- Tev nesaprast...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas