Vai shii, Costa? Sublime - Wrong Way https://www.youtube.com/watch?v=uLifSFBs_Lk
00
03/03/2015 22:10
kantoris te nav, bet laikam čalis no viena apbedišanas kontora dzivo.. es brīnos ka to tada mazpilsēta ir tik daudz..te tāpat ka tai filma ir ciņa par miroņiem
00
03/03/2015 22:11
jautajums kulinarēm, tad kad cep rabarbermaizi un grib ar drupačām vai tās jaber tulit vai cepšanas beigās ???
Baac, Anksi, man cepetis ar kartupeljiem kraasnii jau 2 ha cepas. Pavisam aizmirsusi. Labi, ka uzjautaaji par plaatsmaizi. P.S. Peec manas receptes, drumstalas jaaber uzreiz virsuu.