Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19860

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671245 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 22:00
man pie pretējas majas vienmēr katafalks stāv..un katru dienu garām brauc
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 22:00
Un vienreiz, laikam, no auto pakaļas izkrita...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:00
oo.. baac.. tikko paskatījos pulkstenī!!!... tikai 8..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:01
Par to kaa Costa izvada, pavada puishus neko nezinu.:(
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:01
kas TEV prasīja?
0 0
03/03/2015 22:01
anks, tev tur apbedīšanas kantoris?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:03
jūs skonto radio šobrīd varat ieslēgt? 
 .. labs fons diskusijai..
0 0
03/03/2015 22:04
nea, man krievu kinčuks... trīs es nepavilkšu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:04
Mums jau nav diskusija, mums pljerkshkjeeshana par visu un neko.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:06
Ole, Tev Lattelecom?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:06
wrong way .. don’t try to came back.. wrong way..    to see you again..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 22:07
Vaaiiii... tā saldsērīgi gan:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:08
es te rejos facebook par politiku.. kaut gan varētu iet cučāt.. kaut kā man sirds nemierīga par manu vārda māsu..
0 0
03/03/2015 22:08
nē... man arhaiska parikte... retro varētu teikt
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:09
Vai shii, Costa?
Sublime - Wrong Way
https://www.youtube.com/watch?v=uLifSFBs_Lk
0 0
03/03/2015 22:10
kantoris te nav, bet laikam čalis no viena apbedišanas kontora dzivo..
es brīnos ka to tada mazpilsēta ir tik daudz..te tāpat ka tai filma ir ciņa par miroņiem
0 0
03/03/2015 22:11
jautajums kulinarēm, tad kad cep rabarbermaizi un grib ar drupačām vai tās jaber tulit vai
cepšanas beigās ???
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:15
0 0
03/03/2015 22:15
vispār jau tūlīt..kas, tev ar nakts kulinārija panesusies?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:16
Baac, Anksi, man cepetis ar kartupeljiem kraasnii jau 2 ha cepas. Pavisam aizmirsusi. Labi, ka uzjautaaji par plaatsmaizi.
P.S. Peec manas receptes, drumstalas jaaber uzreiz virsuu.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas