Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19920

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671239 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 23:51
.. kam deja vu...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 00:01
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

04/03/2015 00:10
Meitene ir ljoti skaista savaas kustiibaas. Gluzhi kaa es.:)
0 0
04/03/2015 00:12
Nemāku spriest, nav izdevības novērtēt.
0 0
04/03/2015 09:01
labsrits šorit teja
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17905

04/03/2015 09:15
Labs lai rīts saulainais!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 09:21
čaj kofe potancujem?
0 0
04/03/2015 09:45
... trakums... pamodos vēl ātrāk nekā vakar, lai gan solījos gulēt līdz pusdienslaikam... (
0 0
04/03/2015 09:49
..labais laiciņš ārā... būs balkondiena jātaisa... )
0 0
04/03/2015 09:49
es nevaru ārā iet
0 0
04/03/2015 10:20
... pivo, vodka - poļežim!
0 0
04/03/2015 10:22
čaj, tabletka un tad poļezīm
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

04/03/2015 10:24
anks, atkal apslimi?
0 0
04/03/2015 10:26
ja bet cita kaite..pārforseju ar tām pastaigam aukstumā
0 0
04/03/2015 10:30
lāpstu un cimdus jau iznesu uz balkona... bet vējels velk no stūra un saule jāsagaida... iedzers tikmēr kapiju ar saldējumu...
0 0
04/03/2015 10:33
ko TU tur raksi???
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

04/03/2015 10:36
lāpstu uz balkona? :)
0 0
04/03/2015 10:37
Par visu- brīvdiena uzdāvaja sauli... par neko- aij, nu kaut kā tomēr pietrūkst...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 10:38
Labrīt, nu jau saule pazūd nezkur!
0 0
04/03/2015 10:40
)))))))))))... mazo lāpstiņu ar ko kaķa kasti kašā)... man tur maiss ar zemi, bēršu podos, neies jau ar rokām rušināties... man pavasaris)))) -lepni nosaku)... un pati bez kruķa pāri istabai pārgāju, valetam par godu, lai nevar saukt mani par klibo... (
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas