)))))))))))... mazo lāpstiņu ar ko kaķa kasti kašā)... man tur maiss ar zemi, bēršu podos, neies jau ar rokām rušināties... man pavasaris)))) -lepni nosaku)... un pati bez kruķa pāri istabai pārgāju, valetam par godu, lai nevar saukt mani par klibo... (
0
0