Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19880

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671240 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 22:17
Labs-ta katafalki, ta kūkas-kā dzīvē:))))It kā jau laikam uzreiz jāber virsū
0 0
03/03/2015 22:18
... zeme?
0 0
03/03/2015 22:21
Ko????-zeme?, nē tā nav tūlīt jāber
0 0
03/03/2015 22:24
nē lizbet es sestdienas kulinarijai gatavojos..nju paldies par info..
tātad bērs tulit..a varbut nebers, varbut parbauditu variantu ar krejumu
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:26
neiešu uz balli.. atdodu savus ielūgumus labdarībai.. ;(
0 0
03/03/2015 22:29
es te palasīju, labķa iešu ka pasūtīt savu avon savam meitenēm. no jūsus katafalkiem un kūkam uz nakti, ka nesametas kāds murgs sapnī pirms pilnmēnes. ptu ptu.vai nezināt, kāda rīt ir diena darījumu kārtošanai- labvelīga vai nelabvēlīga, pēc menesu fāzēm?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 22:30
Johaidī!! Gluži vai apčurājos. Es ģībstu no Traviatas uvertīras. Nupat Muzikas balvā skanēja.
0 0
03/03/2015 22:31
tā, vienai kūka, otrai balle... nu, es vairs neko nesaprotu...
0 0
03/03/2015 22:32
frais... saki horoskopu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 22:33
Fraise, kas labs avon ir dabūjams?
0 0
03/03/2015 22:33
beatai vajag katafalku vai ar ātriem pietiks?___
0 0
03/03/2015 22:34
živučaja..kā krēmus piemin, tā atžirgst...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 22:36
Beeeiidz... es tagad vēl kaifoju. Kvartets no Trubadūra. Man lūdzu sirds pilienus.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:36
girl.. you are my song, you are my melody.. .. and you my harmony...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:36
Cik dzirdeets, kreemi pret apchuraashanos nepaliidz.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:37
Costa, iekopee saitiiti, uz kuru iet.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:38
man iet? .. man nekur vairs negribās iet..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:40
Nee, tachu! Saiti, uz kuru aiziet noklausiities Tevis ieteikto dziesmu.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:48
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 22:50
Nu re nu! Vecais F.R.Deivids. Jauniiba...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas