es te palasīju, labķa iešu ka pasūtīt savu avon savam meitenēm. no jūsus katafalkiem un kūkam uz nakti, ka nesametas kāds murgs sapnī pirms pilnmēnes. ptu ptu.vai nezināt, kāda rīt ir diena darījumu kārtošanai- labvelīga vai nelabvēlīga, pēc menesu fāzēm?
0
0