Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19820

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671248 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:33
chick.. uz Kučuriem jau pierakstījies? ..
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:34
kurš ta vēl labāk sapratīs?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/03/2015 21:34
nu šaurai kleitai jābūt "ap taļļu" , tā, lai nikas neizspiežas.tā sakot, mīnus 2kg!
0 0
03/03/2015 21:35
svilp, nu ar gribi koriģējošo veļu?
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:36
nez, kura vieta man būtu jākoriģē? ... ja nu vienīgi maks un cepure
0 0
03/03/2015 21:37
korekcijas ar maku man patiktos)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:37
kleita ir kleita, bet ne korsete..
 ja kādam vai kādam nepatīk, kas ir ne viņa standartos- lai iet un nokaunās..
 es esmu sieviete.. ar saviem apaļumiem .. .. 
 tāds mans uzskats..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/03/2015 21:38
svilpi, tev ar taļļu viss kārtībā????
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:40
man nav taļļas... man ir muskuļi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:40
Man gan labi, vidukļa nav un nekad nav bijis. Pārliek pāri krūtis un kārtībā. Neviens i nemana.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:41
Kas ir tallja? Peec manas atminjas no omes laikiem- kruushturis.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:41
vecmamma manai mammai teica manā 12 gadu dzimšanas dienā- meit, nopērc bernam taļļu, lai pupi vēlāk nekarājās..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:42
Bet saka arī - pietaļļota kleita. Bet saka arī taļļiņa:) Cik mīļi izklausās:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:42
Costa, uz Kuchuriem veel nepierakstiijos. Nelabs datums- nedeelja pirms atvaljinaajuma.:(((
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:43
taļļiņa, baļļiņa... tralalā, tralalā
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:44
chik.. es jau arī tik jūlijā ..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:44
svilp= nejaucies meiteņu sarunās...
0 0
03/03/2015 21:45
čik, tas tā kā tāds ievads..kā sākums ... kā atvaļuma sākuma ieskaņas... man jau ar tāpat)
0 0
03/03/2015 21:45
ar visiem nekad nevar datumus saskaņot, tā nu tas ir...
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:45
hm... šitā saucās dzimumu līdztiesība?  ... Costa, Tu tik pat droši arī augšpusē jūties
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas