Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 19620
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671269 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
979
980
981
982
983
984
985
...
1327
03/03/2015 08:26
labsrits..
kafija vel top
0
0
03/03/2015 08:44
labrīt, pirmā kafija padzerta un laiks laikam jau pasūtīt otro rīta kafiju !
0
0
03/03/2015 08:48
nu kas ir daiļdārznieces ?????? ziemīte atskrējusi!!!!!!!!!! vismaz atgādina ka ziemā ir tāds sniegs!
0
0
03/03/2015 08:50
zurki, kur Tev sniegs???
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
03/03/2015 08:52
Anks, Rīgā sniegs nāk no gaisa komplektā ar lietu... 2in1
0
0
03/03/2015 08:55
oho..tad nu brinumi te tkai lietus..
0
0
03/03/2015 09:00
Mīlīši, vēl ir ziema un brīnīties nebūtu par ko:)
0
0
03/03/2015 09:05
gvenda es par to, ka parasti jau te snieg..citur list..tagad otradi..
vai ku labi
0
0
03/03/2015 09:07
tagad jau pat sēnes mežā var lasīt dāmas( sievietes) !
0
0
03/03/2015 09:26
ko nu par laika apstākļiem, labāk pucējam spalvas, riesta laiks tuvojas:)))
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
03/03/2015 09:57
labrīt... auksti... apkure neslēdzās ieksā...
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
03/03/2015 10:06
Labrīt no rīt! Sniegs snieg, un neko pucēt negribas.
0
0
03/03/2015 10:57
labrīt... es varone, jau 10.00 piecēlos))))
0
0
03/03/2015 11:01
varone, a pelmenīšus man jau uztaisīji??????
0
0
03/03/2015 11:02
betij... :)) labāk nebūt cēlusies:))))
0
0
03/03/2015 11:03
mums saule sāk spizdēt
0
0
03/03/2015 11:05
saulītes jau visur var spīdēt it īpaši tad ja paplēš kājiņas!!!!!!
0
0
03/03/2015 11:42
gvend, kāpē tā... ???... es kā varone sajutos... a, tu... (
0
0
03/03/2015 11:53
tāpē, mīļa, tāpē, ka tikko tu, cilvēk, atver aces jaunai dienai, tā kādam kaut ko no tevis vajag:)
0
0
03/03/2015 11:54
pelis tevi emocionāli vardarbīgo ar tiem saviem sasodītajiem pelmeņiem-tak iedo viņam trīs gab.:))))
0
0
1
...
979
980
981
982
983
984
985
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu