Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19620

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671269 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 08:26
labsrits.. kafija vel top
0 0
03/03/2015 08:44
labrīt, pirmā kafija padzerta un laiks laikam jau pasūtīt otro rīta kafiju !
0 0
03/03/2015 08:48
nu kas ir daiļdārznieces ?????? ziemīte atskrējusi!!!!!!!!!! vismaz atgādina ka ziemā ir tāds sniegs!
0 0
03/03/2015 08:50
zurki, kur Tev sniegs???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 08:52
Anks, Rīgā sniegs nāk no gaisa komplektā ar lietu... 2in1
0 0
03/03/2015 08:55
oho..tad nu brinumi te tkai lietus..
0 0
03/03/2015 09:00
Mīlīši, vēl ir ziema un brīnīties nebūtu par ko:)
0 0
03/03/2015 09:05
gvenda es par to, ka parasti jau te snieg..citur list..tagad otradi..
vai ku labi
0 0
03/03/2015 09:07
tagad jau pat sēnes mežā var lasīt dāmas( sievietes) !
0 0
03/03/2015 09:26
ko nu par laika apstākļiem, labāk pucējam spalvas, riesta laiks tuvojas:)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 09:57
labrīt... auksti... apkure neslēdzās ieksā...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

03/03/2015 10:06
Labrīt no rīt! Sniegs snieg, un neko pucēt negribas.
0 0
03/03/2015 10:57
labrīt... es varone, jau 10.00 piecēlos))))
0 0
03/03/2015 11:01
varone, a pelmenīšus man jau uztaisīji??????
0 0
03/03/2015 11:02
betij... :)) labāk nebūt cēlusies:))))
0 0
03/03/2015 11:03
mums saule sāk spizdēt
0 0
03/03/2015 11:05
saulītes jau visur var spīdēt it īpaši tad ja paplēš kājiņas!!!!!!
0 0
03/03/2015 11:42
gvend, kāpē tā... ???... es kā varone sajutos... a, tu... (
0 0
03/03/2015 11:53
tāpē, mīļa, tāpē, ka tikko tu, cilvēk, atver aces jaunai dienai, tā kādam kaut ko no tevis vajag:)
0 0
03/03/2015 11:54
pelis tevi emocionāli vardarbīgo ar tiem saviem sasodītajiem pelmeņiem-tak iedo viņam trīs gab.:))))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas