sol, nu es jau ar tāpat... to rupjo es vislabāk izjūtu, īpaši, ja ar pirkstiem ņem... sajūtu, cik daudz vajag... tāpēc jau tos himalajus vannā sagāzu... bet salātu laikā, varētu ar tos glaunos sāļus pamēģināt... nu, jodsāls ar pa rokai, bet tie smalkie liekas, ka birst tā, ka nesaprot par daudz vai par maz... a, vegetu es kā sāli lietoju, jo šis tur gana daudz...
0
0