Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19560

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671275 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/03/2015 21:53
A es ar pistacijam iztieku
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 21:55
valet, kur Tu dosies atvaļinājumā? :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 21:55
Tad jau Tu dārgi izmaksātu ģimenes budžetam. Pistācijas. Un pasaki vēl, ka Indijas riekstus
0 0
02/03/2015 21:55
sol, nu es jau ar tāpat... to rupjo es vislabāk izjūtu, īpaši, ja ar pirkstiem ņem... sajūtu, cik daudz vajag... tāpēc jau tos himalajus vannā sagāzu... bet salātu laikā, varētu ar tos glaunos sāļus pamēģināt... nu, jodsāls ar pa rokai, bet tie smalkie liekas, ka birst tā, ka nesaprot par daudz vai par maz... a, vegetu es kā sāli lietoju, jo šis tur gana daudz...
0 0
02/03/2015 21:56
ne, beat, nu nepatika man šis... ko ta pa velti vietu aizņem)... un vannā iekšā)
0 0
02/03/2015 21:57
pistācijas un Indijas riekstus vispār nepērku... ja uzcienā, tad ēdu gan)
0 0
02/03/2015 21:57
Es mol apvainojos, ta tantuks costis izteicas, tapec nestastisu, pasedesu malina, nemaisisos saja incigaja saruna par sali.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 21:58
Tu par ko? Par Valetu? Ka tik Tu to puiku nenoslīcini, trakā!!
0 0
02/03/2015 21:59
salatiem gan nekādu sali nevajag
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 21:59
nu man pastāsti...  kas zin’ varbūt uz vienu vietu atvaļinājuma merķus esam nejauši nosprauduši...
0 0
02/03/2015 21:59
Beate, man Indijas rieksti negarso.
0 0
02/03/2015 22:00
vispār, šo ar vannā iekšā... un paturēt biku zem ūdens))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 22:01
elzbe- diez vai spēciņa pietiks..
0 0
02/03/2015 22:01
anks, man vajag... īpaši ja kefīrs... es jau par parastajiem lapu salātiem... pavasarī kā govij zāle iet iekšā
0 0
02/03/2015 22:01
Costa, ar maniem merkiem var sapast tik sportiskam tantukam.
0 0
02/03/2015 22:02
costa, kad uzsēdīšos virsū, tad pietiks)
0 0
02/03/2015 22:02
nu es jau ari pa parastajiem..lapas redisi, tomatc gurkis..un nekadi saļi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 22:02
Varbūt ciedru riekstus mežos meklē?:)
0 0
02/03/2015 22:03
un vispār, ja KĀDAM te ir tik ļoti garlaicīgi, var iet uz cilts brāla entelektuālajām diskusijām...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 22:03
.. jā, saprotu... es sen vairs neesmu sportiska...  ... bet arī nemaz nevelk...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas