Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671278 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/03/2015 20:48
Jā, jā dzīve nav viegla...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 20:54
o, Dolče-izskatās super!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

02/03/2015 21:00
Dolč, izskatās ļoti, ļoti!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

02/03/2015 21:03
Recepte ļoti gara laikam nav manai pacietībai piemērota...
0 0
02/03/2015 21:03
..patiešām labi
0 0
02/03/2015 21:03
dolče, dolče ko Tu dari..eh cik uzbudinoši
0 0
02/03/2015 21:10
anks... ej atpakaļ uz sludinājumiem... ))
0 0
02/03/2015 21:12
mani tomēr vairak uzbudina dočes veikums
0 0
02/03/2015 21:14
es saēdos, tāpēc ar mierīgu prātu skatos... a, tā... kas zin)
0 0
02/03/2015 21:15
anks, kas ir sāls aizvietotājs?
0 0
02/03/2015 21:16
lizbet, nezinu es tik zina ka visādu veidu sāļi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 21:19
elizabet, nu traki sanāca. Ar vinegretu:) Beidzot uzbrūvēju un nezinu, kur likt, jo 3. dienu negribās locīt iekšā:) Nemācēju aprēķināt 1 cilvēka 2 dienu normu.
0 0
02/03/2015 21:19
rakstīts bij tieši tā... vot, i es nezinu...
0 0
02/03/2015 21:22
tedr... nu, nekas))))))))))... ai, man nav ko teikt))))))
0 0
02/03/2015 21:23
... nak nakts un pie debesim paradas zvaigznes, nak nakts ko lai vientuljam tantukam aiznes...
Nu cjo tantuki, vels vakars a jus tik par rijamo, vai tad nezinat, ka peldsezona tuvojas.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 21:25
modinātājs ieradās...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 21:25
..vai tad nepieskarsies nemūžam..neviens pie šīm kājām, šīm krūtīm ..šīm gūžām??
/pietrallina Valetam..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/03/2015 21:28
man labpatīk līdz ar viņu skumt, bet viņa nolamājas...
0 0
02/03/2015 21:29
es sukaju saldetu zemeni..es domā gan par peldsezonu..
bet ne jau peldrinķi mani uztrauc..uztrac tas, lai mani  var pacelt un ezera ienest
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 21:29
Elizabet, par sāli runājot. Kādreiz bija nopērkams Pan sāls. 50% Ka hlorīda un 50% Na hlorīda. Bija ar zaļumiem arī un tur vēl mazāk bija Na hlorīda. Tagad neredzu es veikala plauktos. Bet varbūt, ka ne tajos veikalos meklēju:)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas