elizabet, nu traki sanāca. Ar vinegretu:) Beidzot uzbrūvēju un nezinu, kur likt, jo 3. dienu negribās locīt iekšā:) Nemācēju aprēķināt 1 cilvēka 2 dienu normu.
00
02/03/2015 21:19
rakstīts bij tieši tā... vot, i es nezinu...
00
02/03/2015 21:22
tedr... nu, nekas))))))))))... ai, man nav ko teikt))))))
00
02/03/2015 21:23
... nak nakts un pie debesim paradas zvaigznes, nak nakts ko lai vientuljam tantukam aiznes... Nu cjo tantuki, vels vakars a jus tik par rijamo, vai tad nezinat, ka peldsezona tuvojas.
Elizabet, par sāli runājot. Kādreiz bija nopērkams Pan sāls. 50% Ka hlorīda un 50% Na hlorīda. Bija ar zaļumiem arī un tur vēl mazāk bija Na hlorīda. Tagad neredzu es veikala plauktos. Bet varbūt, ka ne tajos veikalos meklēju:)