vajagot kālija sāli ar citu sāļu maisījumu... kcl... nātrijs esot tas sliktais... bet tik un tā nesaprotu, kas tad ir tas citu sāļu piemaisījums, no kā tas sastāv?
00
02/03/2015 21:38
Nu ko, vai atvalinajumus jau saplanojusas, tik pa darziem, burkanus stadisiet, vai ka? Meginu noverst no runasanas par edamo.
00
02/03/2015 21:38
Pan sals..ir RImi .taja vismaz ir kaut kas derigs ari tipa mineralvielas.. es lietoju Himalaju roza sāli..
00
02/03/2015 21:38
Ķīmiķes...
00
02/03/2015 21:39
Tedra, vai tad pirmdienas cilveki lieto alko?
00
02/03/2015 21:40
pan sāls - Mazāks nātrija hlorīda daudzums (57%) ir Somijā ražotajā sālī «Pan Salt», ko var iegādāties aptiekās un lielveikalos. Lietojot šo sāli, uz pusi mazāk organismā tiks aizturēts šķidrums, turklāt «Pan Salt» sastāvā ir arī tādi mikroelementi kā kālijs un magnijs, kas nepieciešami sirds muskuļa darbībai. «Pan Salt» sastāvā ir arī jods (25 mg uz kilogramu).
00
02/03/2015 21:40
tas rozā man galīgi nepatīk... sabēru vannā... ja nav, ta nav, vismaz vannai noderēja...
Paldies, Anksa. Man RIMI nekur nav pa ceļam, tāpēc laikam dzīvoju neziņā. Bet tagad speciāli aiziešu un nopirkšu. Jo kādreiz lietoju un biju apmierināta. Tagad arī Himalaju sāli lietoju. Es gan tā sastāvā neesmu iedziļinājusies. Kad beigsies, tad pirkšu atkal Pan sāli.
00
02/03/2015 21:49
tas Pan redzēts gan, bet nepirku, nezināju kas tas ir...
00
02/03/2015 21:49
tik viņi tos plauktus maina..kaut kad tas sāls pat stāveja pie veseligajiem produktiem.. tad pie citiem saļiem..tagad kādu laiku neemu pirkusi būs man ari japamaina.. šad tad roza, šad tad šis
nav pat ko piebilst... man visparastākā sāls, rupjā, 1kg iepakojumā... /aiziet nokaunēties... Jā..un šad tad lietoju arī Vegetu un buljona kubiņus... ..un vēl.., man sāls ir vēl joprojām siev.dz..., tā man skolā mācīja, vot!