Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19600

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671270 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 22:37
.. man vairs tikai viena kaste palika, ko izkrāmēt...  nu jau māja pēc mājas izskatās..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 22:37
Makšķerē?
0 0
02/03/2015 22:38
Costa, kad būs welcome pārtijs?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 22:39
tak jau piektdien nosvinējām...
0 0
02/03/2015 22:39
mammītei jauna bilde)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 22:41
 Bete, vasaru dikti gribas..sauli, jūru un vēju matos!!!
0 0
02/03/2015 22:43
..tā izskatās)))
0 0
02/03/2015 22:45
eh... un kur es piektdien vazājos???? 
0 0
02/03/2015 22:47
lia, aizmirsi, kur biji?___))))
0 0
02/03/2015 22:53
Eliz, nu kam negadās...  
0 0
02/03/2015 22:55
>))))))))))))))))))))))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 23:01
gadās, gadās... bet vietu vismaz atceries?  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 23:06
..drīz pilnmēness
0 0
02/03/2015 23:13
sol, tu nemurgo?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

02/03/2015 23:14
Pēc ielās notiekošā, noteikti tuvojas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 23:15
neko nemurgoju..trešdien būs klāt kā likts!
0 0
02/03/2015 23:23
Kkāda apātija, šodien man nekas nerakstās, šodien tik lassu.jau divas dienas kkā aizdomīgi slikti jūtos :((
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 06:52
Beata, man ir skrituļslidas, bet tev jau vajag puisieti...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 06:56
LAAAABBBRRRIIITTTT... guļavas... tak tik agri beigušas/ši čalot, vajadzēja jau būt izgulējušamies... kur kafija?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16377

03/03/2015 07:51
:) kafija kaatram savā krūzītē.;)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas