Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19640

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671264 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 12:38
ha iedos viņa man !!!!!nesmīdini, visiem viņa gatava iedot izņemot mani!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

03/03/2015 12:52
Piedodiet, vai runa joprojām ir par pelmeņiem?
0 0
03/03/2015 12:54
protams ka pa pelmenīšiem apsolītajiem!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

03/03/2015 12:55
Nu žmoga tā Ebeta.
0 0
03/03/2015 12:55
tas vēl mīļi pateikts!
0 0
03/03/2015 14:59
vai, laikam būs jāpaguļ... tik agri celties nav veselīgi..īsti nesapratu, ko tos savus bērnus piesien, bet negribas iedziļināties...
0 0
03/03/2015 15:02
paguli paguli vienu pelmeni zem galvas bet ar otru apsedzies!
0 0
03/03/2015 15:08
... nē, man te banāns padomā... uzēšanai...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 16:13
speciāli lizzetei- ieliku arī jūrnieku..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 16:42
.. klau- drīz atkal pilnmeness?  ja? 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 16:50
šodien visu dienu bez štroma!!..pilnīgs pīī... ne siltuma, ne ūdens, ne sakaru... paldies tev, Latvenergo!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

03/03/2015 17:07
kas ir štroms?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/03/2015 17:08
Ar latvenergo tviterī jākomunicē, ne te, būs auglīgāka saruna...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 17:13
štroms ir elektrība!
Nu jau iedeva, bet visu dienu bez... trakums, kad trīsgadīgs bērns mājās!!!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/03/2015 17:15
Vēl pēc stundiņas jau tā briesma būs aizmirsusies  nebij jau mīnus tricārs laukā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 17:17
jā, Emīl, bet neta ar nebij..un sīcei jau atkarība!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

03/03/2015 17:17
nuuuu, sol, Tavas gaudas ir zīdaiņa šļupsti salīdzinājumā ar to, kas bija līvānos kurātur gadā tieši 1.janvārī. vot tas bija finišs-biju ciemos, un elektrība pazūd, un akla tumsa.nevar redzēt niko!!!!
un tā pie svecēm laikam nedēļa bij
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/03/2015 17:18
Vairāk izdomas sencīšiem
0 0
03/03/2015 17:18
nu ja traki ir bet salidzinajuma nieks vien ir , bernu sagerbj un dodas kaut kur guļats..nav jau slimnieks..
sikajam atkariba no neta
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 17:19
Anksi..šodien tak visu dienu ..to lietus, to sniegs-kāds guļaķ??
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas