Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20040

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671227 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 15:17
Costa, es atkal pamanīju, ka viens onkuliņš ar to šausmonīgi romantisko niku, kurš piedalās balsošanā, visiem redzami pie sava profila uzrakstījis, ka turpmāk katru, kurš viņu novērtēs ar vērtējumu: nav ne vainas, publicēs kopā ar pateicības vārdiem. Varētu padomāt, ka tauta no tā nobīsies. Ha! Pat man ieniezējās nagi paņemt maksas kontu un šamo šitā novērtēt.
0 0
04/03/2015 15:17
tava klātbūtne, cost, būtnim, laikam kā skabarga pakaļā)))
0 0
04/03/2015 15:19
nē, nu man liekas tā, ja tu tām lapsām izliksi ko ēdamu, tad vispār neatkausies, vilksies katru dienu..(paskatās uz žurki ar..)
0 0
04/03/2015 15:19
kurš ir tas būtnis domāts ?
0 0
04/03/2015 15:20
Frīn, jāatzīstas, ka mani arī neķītras domas pārņēma... par to vērtēšanu un publisku pateicību  Dikti jau gribas publisku pateicību...  
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 15:20
no žurka jau tāpat netieku vaļa...  piebarošu lapsas- moš šo nokodīs..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 15:21
Lia, mēs nu gan esam grēcinieces, bet jāatzīst, ka burvīgas grēcinieces. Un galu galā onka patC uzprasās.
0 0
04/03/2015 15:22
saturīgo diskusiju autors vai autore... manā skatījumā izpaužas kā padumjš tīnis...
0 0
04/03/2015 15:22
lapsas vismaz būtu pažēlojusi!!!!!!!!! Zin cik forši saritināties ir starp tavām krūtiņām un snaust . kas var labāks par to būt!
0 0
04/03/2015 15:23
he, he... žurki, tevi nokodīs)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 15:25
Elizabet, nesaceries! Žurkis ielīdīs grīdas šķirbā un fig viņu noķers.
0 0
04/03/2015 15:25
man var tikai atsūkāt nevis nokost!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

04/03/2015 15:27
Friina, es Tev izsaku pateicību par to, ka Tu piedalies diskusijās un reti runā man pretī!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 15:28
žurk, nu Tu sāc runāt manas mīļās nelaiķes balsī..   
 to žurku bērni majās atstiepa- man jau nepatika, teicu, ja barosiet un būri tīrīsiet- OK, atstājam.. 
 nu bet, protams, tas azarts jau pēc pāris mēnešiem izbeidzās...   tā nu es sāku to būri tīrīt un žurciņu barot.. viņa sākumā man pirkstos koda- laikam juta, ka es ne īpašā sajūsmā par viņu.. bet beigās viņa manā gultā gulēja..
 tiešām starp pupiem.. 
un tik mīļi ņurcīja man ausi, lai mostos, kad modinātājs zvanīja...  
 nu gudras tās žurkas, gudras... ko tur teikt..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

04/03/2015 15:28
Lia, jūtos Tev pateicīgs par to, ka neesi paudusi attiecībā uz mani kritisku nostāju!
0 0
04/03/2015 15:28
ko man te piesienās... tak teica, ka lapsas nokodīs... kāds vispār lasa ar vai tik drukā... _
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 15:30
elzbet- uzprasās, lai Tu iekod...
0 0
04/03/2015 15:34
Murminator, ideāli, man uzreiz diena gaišāka    
0 0
04/03/2015 15:34
drīz sarunās piedalīties nevarēs..viss tiek apgriezts ačgārni...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 15:35
Lia, man aš acis apžilba, cik gaišs kļuva. (Nosēžos blakus Lia un arī gozējos Murminatora atzinības saulītē)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas