bija pazaudētas? es šobrīd kā uz adatām- gaidu jauno, un turu veco, jo zinu, ka tuvākajā laikā jasaņem svarīga caurlaide- bez pases nedos.. a pasei termiņs beidzies..
Costa, nu tak lidostā pazaudēja, labi, ka PID forša meitene trāpījās, ..uzrakstījām, ka nozaga..un nevajadzēja sodu maksāt... citādi par katru doķi -35 eiro!!
Vibratoristu klubiņš jums jāorganizē, varēsiet dalīties pieredzē, pēc cik ilga laika jāpāriet uz lielāka izmēra vibratoru... kad vagīna jau pietiekoši izstaipīta
00
04/03/2015 20:30
vai, palģis, palģīs, dieviņ, ka devi man to saprātu diskusiju neielikt..a, ta no rīta gribējās... kaut kā jutu, ka šodien būs murgi biezos slāņos...