Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20240

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671190 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
04/03/2015 20:22
es ar to pasi pavasari uztaisišu uj ku labi ka rudeni tikai ID karte tapa
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:23
bija pazaudētas? 
 es šobrīd kā uz adatām- gaidu jauno, un turu veco, jo zinu, ka tuvākajā laikā jasaņem svarīga caurlaide- bez pases nedos.. a pasei termiņs beidzies..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:24
ko jūs tam Dumpam esat izēdušas, ka šams tā plosās??..vai pillais mēness pie vainas/?
0 0
04/03/2015 20:25
es doma vinjs ir jāignore tāpat ka odere..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:26
Costa, nu tak lidostā pazaudēja, labi, ka PID forša meitene trāpījās, ..uzrakstījām, ka nozaga..un nevajadzēja sodu maksāt... citādi par katru doķi -35 eiro!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:27
es par jauno pasi samaksāju 80 eiro.. 
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 20:28
Kad pilnmēness bija? Citādi jādomā, ka dumpim kādas dienas sākušās.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:28
Emīl..šonakt kulminācija!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 20:28
Kur tik dārgi, cost? Paātrais variants, vai draugs drukāja?
0 0
04/03/2015 20:29
šonakt šim apogeja))
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 20:29
Tas mierina
0 0
04/03/2015 20:30
Vibratoristu klubiņš jums jāorganizē, varēsiet dalīties pieredzē, pēc cik ilga laika jāpāriet uz lielāka izmēra vibratoru... kad vagīna jau pietiekoši izstaipīta
0 0
04/03/2015 20:30
vai, palģis, palģīs, dieviņ, ka devi man to saprātu diskusiju neielikt..a, ta no rīta gribējās... kaut kā jutu, ka šodien būs murgi biezos slāņos...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:31
Dump, valdies..manā diskusijā šitādas runas nebūs-tev brīdinājums!
0 0
04/03/2015 20:32
dumpiņ, ar tav mazo čibriciņ pat nāsi nevar izstaipīt... )
0 0
04/03/2015 20:32
... ta jau pirksts lielāks..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:33
nu šeit tas tā maksā, emīlij...  un vēl 5 nedēļas neziņā jāgaida..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:33
kuš, Bete... nenolaidies tu ar līdz tam līmenim!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 20:36
Sole paliek dusmīga
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:37
nu bet pilnmēness taču..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas