Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20400

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671170 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 11:12
reizēm domāju, cik gan tām sievietēm maz vajag..drusku paglaimo..aizsūta virtuālu puķi, ..un šīs skrien balsot mēles izkārušas!!... skumji!
0 0
05/03/2015 11:13
es kaut kā nesaprotu, kāpēc tā vērtēšanas tēma tā uzvelk publiku, man, piem, dziļi vienalga šis pasākums... sargājiet savas nervu šūnas, .tās neatjaunojas..ir tak tik dauz feinu lietu, ko šai dzīvē darīt, par ko domāt
0 0
05/03/2015 11:14
Jap, tantukiem maz vajag, iedod biku miljumu, kadu forsu komplimantu, un tantuks kust.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 11:15
Gvend, bet es jau rakstīju, ka man arī ar to puķu tūtu uzbāzās, ... kad pajautāju -par ko, tad atbilde bija-tāpat vien!..kaut zemteksts skaidrs-balsojiet, balsojiet... balsojiet!!
0 0
05/03/2015 11:15
vai tad tās virtuālas pukes ari nav japerk???
0 0
05/03/2015 11:15
Gvenda, man skiet, ka ta ir sava veida spele, berni spele ar zaldatiniem, pieaugusie ar vertesanu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:16
Valet, tam man rokas pa īsu..neesmu dzīvē to sapni satikusi(un paldies dievam ka tā), kur nu vēl knopkas un padene...
0 0
05/03/2015 11:16
Par visu- skeletons brauc... par neko- saulaina ceturtdiena uzaususi...
atvērta visam jaunajam labajam.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 11:16
ja ir zelta medālis, tad dāvanas var sūtīt par velti.
0 0
05/03/2015 11:16
Dolče. Tikai viens komentārs. Ja 150 balsis ir ar atzīmi 10 un viena ar 1, tad es nedomāju, ka šis vieninieks ir objektīvs, bet reāli tā ir iezāğēšana. Tātad netīra spēle, par ko šeit daudz  rakstīts. Un lai spēle būtu vismaz priekš manis tīra, tad netīros viedokļus ielieku MK. PALDIES Dolče
0 0
05/03/2015 11:17
es izmetu misenē visus savus 32 virt.pušķus... man nevajag neko neīstu- jāprot baudīt dzīve ārpus virtuālās vides, nevis jāpriecājas par kaut kādu feiku virtuālajiem uzmanības apliecinājumiem...
0 0
05/03/2015 11:17
nu ja ar sudrabu laikam nevar
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 11:17
Labi, es laižu uz Siguldu... jaunās kurpes pakomātā pienākušas!
0 0
05/03/2015 11:19
sapni, a 4 butu objektivi..???
0 0
05/03/2015 11:19
sol... lūk, šo es saprotu(esmu taču sieviete) :)))
0 0
05/03/2015 11:19
aizdomīgi laipna palikusi !!!!!Pie kuriem pelmenīšiem jāpaliek man??????????
0 0
05/03/2015 11:21
iepirkties. ekkk, kur tier laiki, kad nekas nav iepirkts... finanses nelaiž...
0 0
05/03/2015 11:22
vot es vairs neko nesapratu . bija lizabetes laipnais koments, un pēkšni pazūd !!!!!!!!! nu tik daudz jau neēsu izdzēris lai rādītos tas kas nav !
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:22
Sapni, sapni, nu ko tu te taisnojies?Kāds objektīvs viedoklis var būt par tavu savecējušo profilu, pirms tam izsūtot virtālos puļku pušķus, lai par tevi balsotu. Mēslojums.piebrauciens, kukuļošana- sauc to kā gribi. Pēc tādiem gājieniem nevar būt objektīvs vērtējums.
0 0
05/03/2015 11:24
Neatceros ka latviski bij tas vards, bet tas knopkas un padene nebij ta domats, tam nav jatiekas dzive. var uzmeistarot sazverestibu, mol iestastit kadiem neitraliem omukiem, ka sapnis isteniba nav sapnis, jo kads nu tur var but sapnis pec 60mit, un... (nu te japielieto riebiga fantazija)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas