Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20420

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671172 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
05/03/2015 11:24
Starp citu Dolče - esam tikušies  Atmiņa par īsu
0 0
05/03/2015 11:25
kur un ko vajag saštokot !!!!!! to es māku un patīk darvas pavārnīcu iegāst medus mucā!!!!!
0 0
05/03/2015 11:25
paliek incanti:))))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:26
Žurki, bet ir taču vēl, tikai nu jau otrā lapā... Eij nu pasildi sirsniņu..
0 0
05/03/2015 11:27
Ahaaaa, izradisies ka sapnis ir Dolces papus, nu serials gatavs
0 0
05/03/2015 11:27
peli, sēd, mierīgs, ka tev to darvu neuzlej uz tavas, provokāciju pilnās, plikās galvas:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:27
Valet, vot ko nemāku, to nemāku..intrigas nesanāk..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:29
Eh, nevaru to sapni aplūkot tuvāk... Štota ņepomņu, ka būtu tikušies... Vot te jau sākas intrigas ar pusmājieniem..NU tad sapni saki kur? ..lai ir viss skaidrs kā stikliņš...
0 0
05/03/2015 11:29
Nea, prieks papus ta ka par vecu, drizak opitis.
0 0
05/03/2015 11:30
Sorry Dolče. Jaunā paaudze sen aizmirsusi vārdus Paldies un Lūdzu. Es savos 50 tos atceros un lietoju bieži. Tā nav kukuļošana, bet elementāra cieņa un pieklājība. Diemžēl šajās diskusijās šie vārdi sen pazuduši no aprites.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 11:31
Es gar zemi, zemāka vērtējuma ielikšana esot netīra spēle. Lai ko tādu pateiktu, tur tiešām vajag "intelektu". Patiesībā, tieši likšana MK svētā balsojuma vārdā ir netīra spēle. Un atļaujiet iesmaidīt par tiem 150 "objektīvajiem" vērtējumiem ar ciparu 10. Tak lielākajai daļai nav nekāds noslēpums, ka onkuliņš ir vienā lielā klubā, un kluba biedrītes tad nu mēli izkārušas balso par savējo. Laikam tak cer uz kādu nebūt pateicību, vēlams taustāmu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:31
Tikai tev <sapni, vispirms ir lūdzu un tikai tad paldies...
0 0
05/03/2015 11:31
nu velku ārā kreisos nikus un sāku gatavoties vakara štokošanai !
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:33
Zurki, pirms tam sapērcies medāļus... ar plikiem profiliem nepabalsosi...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:34
Un vēl, Sapni, kāpēc tad tikai man tas publiskais pateiciens... Neticu, ka tikai ar manu vienu balsojumu no pirmās vietas noslīdēji uz ceturto... Arī melis un tukšu solijumu bārstītājs tu esi...
0 0
05/03/2015 11:34
zinu bet tur jau ir vis kā vajag, tie ir speciālie štokošanas niki !!!!!
0 0
05/03/2015 11:37
10 varētu ielikt Brusam V.. ehhhhhhhh
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 11:38
Vispār jau tas SS stipri pārspīlē savu "popularitāti", lai dabūtu tik zemu vidējā vērtējuma atzīmi, kāda ir viņam, ar vienu vien štoku nepietiek. Tā ka lai onka paņem vien acis rokās un apskatās labi, ir vēl tautieši, kuriem ar gaumi un domāšanu viss kārtībā.
Lielā problēma ir vien pašā, jo nespēj ar cieņu pieņemt un respektēt dažādus viedokļus.
0 0
05/03/2015 11:41
Luk Friina ir profesionala stokotaja, tas uzreiz manams.
0 0
05/03/2015 11:50
vispar ta jau baigā iedomiba domāt, ka 10 ir objektivi.. un tad jau vairs nav kur tiekties
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas