Ja cilvēkam tiešām neko nenozīmē tā balsošana u.c. portāla spēlītes, tad viņš tādās vienkārši neiesaistās. Katrā ziņā, nestāsta, ka ir pie... kriesās pakaļkājas tā vērtēšana, bet tajā pat laikā ārdās kā pats nelabais, kuram nomīta aste un nozāģēti ragi. Tie, kuriem patiešām nav no svara tas viss, tā arī uzvedās. Nobalsoja, paldies, nenobalsoja, tas nekas. Ielika 10, jauki, iedeva mazāk, arī labi, jo gaumes tak dažādas. Un nekādas likšanas MK, nekādas "pateicības" vēstuļu rakstīšanas, nekādas ārdīšanās pa diskusijām.
0
0