Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20480

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671158 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 13:46
Ja cilvēkam tiešām neko nenozīmē tā balsošana u.c. portāla spēlītes, tad viņš tādās vienkārši neiesaistās. Katrā ziņā, nestāsta, ka ir pie... kriesās pakaļkājas tā vērtēšana, bet tajā pat laikā ārdās kā pats nelabais, kuram nomīta aste un nozāģēti ragi. Tie, kuriem patiešām nav no svara tas viss, tā arī uzvedās. Nobalsoja, paldies, nenobalsoja, tas nekas. Ielika 10, jauki, iedeva mazāk, arī labi, jo gaumes tak dažādas. Un nekādas likšanas MK, nekādas "pateicības" vēstuļu rakstīšanas, nekādas ārdīšanās pa diskusijām.
0 0
05/03/2015 13:51
Feīna! Ārdies Tu . Izlasi vēlreiz manus mierīgos tekstus ar smaidiem . Es vienkārši atgaiņājos sava prieka pēc
0 0
05/03/2015 13:54
https://www.youtube.com


Izvilkos ara, a tur saule, silts, ka pat T krekla neliekas auksti, johaidiiiiiiii, driz vasara. Vsjo, jaiet ienjurkot pavasari. Pavasari pavasari ko tu dari ta gribas man ta gribas man ar tantuku kopa but...
0 0
05/03/2015 13:55
..ka kāju krampī nesaraun...
0 0
05/03/2015 13:55
Aizdomājos... par ko īsti jābalso? Par bildi? Par profila tekstiem? Par vispārējo iespaidu, ko personāžs rada ar visām savām aktivitātēm? 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 14:08
SS, nepārved pārmijas.
0 0
05/03/2015 14:24
Izskatās ka beidzot tēma - sapnis- ir pierimusi, jo ir citas diskusijas un citas tēmas, un kādā citā var pieminēt šo visu. Nu tad arį es beidzu malties. Bija patiess prieks par nabaga Dolči, kura netīšām iekļuva melnajā kastē un sacēla tādu brēku, aizmirstot, ka pagājušā fa

Gada balsojumā vieniniekus lika prieka pēc un vairumā . Nu tad paldies par priecīgo pēcpusdienu
0 0

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

05/03/2015 14:35
japp, sēžu ss kastītē un spēlējos tur ar foršām meitenēm (kā jau teikts, pēc vērtējuma 7 "loti labi"  
Bēdīgākais, ko atradu par ss tēmu šai lapā liekas šis:
"Tikai viens komentārs. Ja 150 balsis ir ar atzīmi 10 un viena ar 1, tad es nedomāju, ka šis vieninieks ir objektīvs, bet reāli tā ir iezāğēšana" (c ss, laikam 1021.lpp.))
Kāds tātad grib teikt, ka tie 150 izcilie vērtējumi ir objektīvi ?!?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 14:38
Sapni, netīšām? Es tikai izcēlu saulītē tavu aptieso būtību... Jo vienu dienu tu runā tā, citu jau kažoks uz otru pusi... Un tā kā tavai privātai vēstulei atbildēt vairs privāti nevarēju, izmantoju publiskās teplas iespējas... Zini, man galīgi pie kreisās pakaļkājas, ka sēžu tavā MK, bet nav pie kājas, ja melo, liekuļo...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 14:40
Piekdieni, nu mēs jau ar Frīnu ar par to pašu... Un ar matemātikau arī viss kārtībā, jo ar tādu balsu attiecību vidējais vērtējums būtu 9.94, ..
0 0
05/03/2015 14:40
Laikam jau tomēr jāvērtē par radīto iespaidu...  Novērtēju, sapakoju čemodānu un eju pie Dolčes, Vasaras, Frīnas utt. Hallo, meitenes, es nāku!! 
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

05/03/2015 14:43
lasu, ņefiga nesaprotu  ... veči nevar sev televizorus nopirkt, jebšu kā?
0 0
05/03/2015 14:45
nevar, nevar))))))))))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 14:50
labrīt... var nākt ar kafiju, jeb uzgrūdīsies kāds un aplies mani?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 14:54
Costa, nē... Nākt vari, bet tikai tad ar lielo termosu, lai vari dalīties..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 14:55
Lia, a bet laipni lūgta, vietas pietiks visām..Nu būs baļļuks... Dejas uz galda un tā
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 15:20
/ aiziet pildīt termosu /
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 15:21
nu, pēc šitādas reklāmas tak man ar gribi-negribi jāiet noštokot! Sapni-pats uzprasījies..riebjas lišķi!!!
0 0
05/03/2015 15:21
Dejas uz galda, eto interesno.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 15:24
... dāmas..man ar atstājiet vietiņu uz tā galda!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas