Kad pirmo reizi rakstīju, ka balsojumks man nav tik svarīgs, no Zelta kontu varu nopirkt kādam vai kādai vel uzdāvnāt, tas ir aizmirsies. Arī tagad man nav tik svarīgas pirmā otrā vai trešā vieta, bet ja par mani sabalsots dažās dienās tik daudz, tad tas man paliek svarīgi. Un ja kāda nevar izlīst no saviem dzīves rāmīšiem un paskatīties tālāk par savu degungalu, tās ir viņas problēmas. Izskatās ka sīnī portālā tiešām dzīve rit trakākā tempā nekā reālajā dzīvē un visi raksta visu un par visu, izsviežot savas domas un riebeklības tai skaitā

publiskajā vidē. Diemžēl mani tas vairs īsti neuztrauc, tāpēc balsojiet, cīnieties par sviem favorītiem un attaisnojieties ka liekat vieniniekus tikai savas intereses pēc

Par katru 10 pateikšos kā agrāk, sūtīšu dāvanas, kā pateicību. Kā to uzņem balsotājas, tā ir viņu SUBJEKTĪVĀ attieksme, bet pateicos visām - kaut vai 10 rezies dienā. Un tas būs Paldies ar lielo burtu.