Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20360

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671177 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
05/03/2015 08:51
Madonā..var var slepot var un pikoties ari
0 0
05/03/2015 08:52
Man tas patiktu, bet citiem jau tā ziema ne visai...
0 0
05/03/2015 08:53
nu sitas jau cerams fiksi nokusis..
0 0
05/03/2015 08:54
Nu lai tad kūst ar, jo redzu, ka nepaspēšu līdz tai Madonai aizkļūt:)
0 0
05/03/2015 08:56
Smeceres trasē sniegs ir līdz maijam ta ka droši
0 0
05/03/2015 09:24
madona jau nav vienīgā vieta kur ir sniegs!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 09:28
Labrīt, manā krajā ar drusku zeme balta..., bet tā minimāli!
Nu, pa kafijai?!
0 0
05/03/2015 09:30
nu vecrīgas lielā kūkotāja ??????? Būšu vecrīgā, visu sutku nostāvēju Vecrīgā un tā arī nesagaidīju !!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 09:37
Labrīt! Skatos, ka publiskos pateicības vārdus no viena pārromantiska onkuliņa vēlas saņemt daudzi, napaks jau no pirmās uz ceturto vietu nobīdīts. Ceru, ka tulznas pirkstu galos no lielas niku drukāšanas šamam neiemetīsies.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 09:41
ŽURĶĪT!!..Piedod, piedod, ..re kā plāni izmainījās!..domāju, ka meitenes aizies šopingot un mani vienu atstās, bet gribēja tomēr ar mani kopā..tik ap deviņiem mājās aizbraucu!..es tak nevarēju tevi ar savu meitu iepazīstināt..
0 0
05/03/2015 09:42
viņa mani sakostu?????
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 09:44
Kost nekostu, bet jautājumus uzdotu!!
0 0
05/03/2015 09:47
Tu ko domā ka es nemācētu atbildēt ????????? gribētu gan dzirdēt kā viņa man atbildētu uz maniem uzdotajiem jautājumiem?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 09:51
Žurki, viņa jau Soli ar jautājumiem nomocītu, ne Tevi.
0 0
05/03/2015 09:52
Sametīšu slēpes un abus jaunekļus mašīnā un uz brīvdienām uz Madonu:)
0 0
05/03/2015 09:52
bet tā jau nebūtu mana problēma !!!vakars garš, nakts īsa gan jau līdz rītam viņas izkaidrotos!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 09:57
man sajūta, ka te admiņu vispār nav... Uzjautāju, cik korekti ir balsojumi, ja tiek publiski piedraudēts izteikt "pateicības vārdus"tiem lietotajiem, kas ieliek 1..Atbildes nav...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 10:02
Dolče..tā tak peļņa, ..balsošana ienes portālam labu naudu!..un tur nekas mainīts netiks... lai cik stulbi tas mums neliktos.
0 0
05/03/2015 10:06
Tas ir tikai peļņas avots un vairāk nekas.. tas pats, kas draugiem.lv Gribi zināt kas skatījies utt.. maksā..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 10:06
bet vispār smieklīgi..onkuliņš vēl nesen te taisnojās, ka viņam jau neko nevajag, ..kontu varot pats nopirkt, bet tagad laužas uz 1.vietu kā tanks!!... ejot pār līķīšiem!... es ar dabūju tulpju buķeti, laikam cerībā, ka tagad nu tik balsošu par viņu..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas