bet vispār smieklīgi..onkuliņš vēl nesen te taisnojās, ka viņam jau neko nevajag, ..kontu varot pats nopirkt, bet tagad laužas uz 1.vietu kā tanks!!... ejot pār līķīšiem!... es ar dabūju tulpju buķeti, laikam cerībā, ka tagad nu tik balsošu par viņu..