kad iesāk tad nav gruti, bet pat tā ir vajadziba

protams, ari jaskatas kam kaut kādas probljemas ar neirem vai citam trubām..tad nevar..
un vel ja saediesies kaut ko saļu tad protams gribas dzert, bet tad tad ūdens nenak ārā bet tikai
ir vēl sliktak ..nu tādas elementaras lietas..