Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20560

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671156 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
05/03/2015 21:17
tedr, es pati ar sevi bubinu..un rakstu)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

05/03/2015 21:18
gadās, gadās:))
0 0
05/03/2015 21:25
e-Bet ... šķiet, ka laiks Tev par torti kļūt ...
0 0
05/03/2015 21:28
vāveršnukur, izbeidz)))
0 0
06/03/2015 07:55
labsrits..saulaina ziemas diena..viss sasalis
0 0
06/03/2015 08:13
Labrīt! Lai veiksmīga diena:)! Uz pavasari palikusi tāda sausāka āda.. ko labu ieteiksiet?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

06/03/2015 08:15
Labrīt... Nopirku to Loreal eļļu sejai, smērēju, man patīk ...

Eh, šodien viens testiņš darbā jākārto, bet paskatoties pa logu nu nemaz nevelk prāts uz galvas lauzīšanu..
0 0
06/03/2015 08:17
pirmkart vairak dzert ūdeni nekādas čajas, bet tiru ūdeni..kamēr visas apkures ūdens ādas del jāpļumpē pat vairāk ka vasarā..un tad jau viss cits krēmi, maska, ellas..
kafidzerajiem ūdens jadzer vēl vairak..
0 0
06/03/2015 08:25
Ūdens tā ir laba lieta, tikai grūti to tik daudz iedabūt vēderā..bet jādara.. un pie reizes nieres izskalošu
0 0
06/03/2015 08:29
kad iesāk tad nav gruti, bet pat tā ir vajadziba  protams, ari jaskatas kam kaut kādas probljemas ar neirem vai citam trubām..tad nevar..
un vel ja saediesies kaut ko saļu tad protams gribas dzert, bet tad tad ūdens nenak ārā bet tikai
ir vēl sliktak ..nu tādas elementaras lietas..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

06/03/2015 08:53
Es pie viena izmantoju termālo ūdeni ar kuru aprasinu seju, kaklu un dekoltē zonu.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 08:59
Labsrīts daiļajām dāmām!
0 0
06/03/2015 09:09
es ar spiritus veidīgo dziru taisu rīta dezinfekciju!!!!!!!!!
0 0
06/03/2015 09:24
ss dopizģelsa vakar!
0 0
06/03/2015 09:32
Nu, kas i ko, kanareiki!
In vino veritas!!!
Prozīt!
0 0
06/03/2015 09:34
un nav ko grozīt apsedz kuli un guli tālāk!
0 0
06/03/2015 09:43
ūdeni dzer, ūdeni.. arī tev ģīmis labāks paliks
0 0
06/03/2015 09:46
ūdeni nedzeru, !!!!!!! ir ko citu dzert un pofig kāds ģīmis paliek no tā it īpaši no rīta !!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 09:50
Labrīt!..es ziemā ūdeni nevaru iedzert..labi, ja kādu litru dienā!...
Un man tā liekas, ka, ja negribas, nav ko varot savu organismu ..un spiest ar varu iekšā!
0 0
06/03/2015 09:54
Pāris pilienu svaigas citronu sulas un tad jau tas ūdentiņš paliek smeķīgāks:) ūdeni virs normas varu dzert tikai mājās, jo ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas