Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20620

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671150 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/03/2015 10:55
ved miseni ar ragutiņu uz kaimiņmiseni !!!!!
un nav bailes mani ietīt ???????? Tāpat izgrauzīšos cauri!
0 0
06/03/2015 10:56
ui, frīn, nomierrināji... a, ta es jau satraucos...
0 0
06/03/2015 10:57
žurk, a kādā tu krāsā... nu, kā žurks?
0 0
06/03/2015 10:58
daltoniķu krāsā !
0 0
06/03/2015 10:59
..bērnībā es domāju, ka no mazām pelēm izaug lielas žurkas... )..likās, ka vienas šņites radījumi...
0 0
06/03/2015 10:59
man apnika un eju brokastot !!!!!!!!!!!
0 0
06/03/2015 11:02
kapeju par mani ar iedzer...
0 0

Tēmas: 27
Ziņas: 3749

06/03/2015 11:07
Kā tur bija tai dziesmā (vārdi piemirsās), kur māte no akas spainī ūdeni smēla un nesa, ... nu Žoržiks to dziesmu dziedāja savlaik?

Manā sādžā šodien arī notiek atkritumu izvešanas pasāciens, ... es ar, nu tieši bezmaz kā tai dziesmā- skatos kā mans mammucis velk tukšo miseni uz māju, pa dārza kāpnēm augšā grabēdami. :D
(laba meita: sevi slavē par iejūtību)
0 0
06/03/2015 11:12
din, a nuka skrien mammim palīgā...
0 0

Tēmas: 27
Ziņas: 3749

06/03/2015 11:13
Labs i, ar Jums ir labi, ... bet man pie māšeles uz salonu jāsteidz- šamā man šodien jaunu pričeni saceps!
(lielās par savu apcerēto smukumu un atvadās, lai atgrieztos realitātē)

Čau!
(izmetā gaisa bučas)
0 0
06/03/2015 11:18
..pasveicini māšeli)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

06/03/2015 11:31
To dziesmu dziedāja Kukuvass... Tur māte no akas ūdeni nes, pa kur laik, māt, ābeles, tās bija tik kailas, kad es te skrēju, pa kur laiku tās uzziedēja..
0 0
06/03/2015 12:06
Dolcevit nepareizi, tur skaneja sita... tur maaaaate no aaaaakkkaaaaaas uuuudeni neee--ee--ee--eeesss par kur laiku...
0 0
06/03/2015 13:30
taks bik paspēju D vitaminu sevi uznjemt..bet tad saule pazuda..
atcerējos, ka tuvojas Lieldienas un  bodē sāku lasīt sipolu miziņas..es un sīpolu plaukts tas ir ekstremi
galvenais ka tiku pie paliela daudzuma sarkano sīpolu mizām..
tad iznak dikti smukas olas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/03/2015 13:34
anks, man vēl trakāk. Es pirms Lieldienām nopērku sīpolmizu maišeli:))
0 0
06/03/2015 13:36
tedra.ari tā esmu darijusi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/03/2015 13:38
Ā, tad labi, ka neesmu retums. Citi jau krāj tās mizas. Bet nopērku pa 3-4 sīpoli, nu ko tur krāt...
0 0
06/03/2015 13:42
brūnas mizas var nopirkt, bet sarkanas gan nav gadijies..es jau uz tam sarkanajām kā deficitu
garam rullejot atcerējos..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 13:45
Anksa, a kāds sakars Kristus atdzimšanai ar krāsotām olām?
0 0
06/03/2015 13:47
tak liecies mierā... olas ir olas..
vnk patik krasot un redzet rezultatu..
nūģis
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas