taks bik paspēju D vitaminu sevi uznjemt..bet tad saule pazuda..
atcerējos, ka tuvojas Lieldienas un bodē sāku lasīt sipolu miziņas..es un sīpolu plaukts tas ir ekstremi
galvenais ka tiku pie paliela daudzuma sarkano sīpolu mizām..
tad iznak dikti smukas olas