Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20680

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671143 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:26
..mēs ar meitu šodien sajutāmies kā kramplauzes... kaut kādā vīzē mums izdevies nopirkt blūzi ar visu pīkstuli iekšējā vīlē!!!... tad nu ņēmāmies un mūķējām, kamēr izmūķējām to verķi ārā...
0 0
06/03/2015 17:27
saldais bija Lazdonas piena razotais rupjmaizes kārtojums..
tak jau labak kā Maksimas kūkas un vel man patik tie Lazdonas sieriņi..tadi ka bērniba..
neka lieka un bez glazurām un biezpiena tortite ari šiem feina, šodien palasiju sastāvu ir o.k.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 17:28
slēptā reklāma!!!!!!!!!!!!
0 0
06/03/2015 17:30
A kakova hera mol Anniku Tu Liz precetu vairak ka valetu... (biku teikumu ne ta saliku), kas tas nafig par rasismu, ne valetnemilfobiju, a ko?
0 0
06/03/2015 17:30
nu tas novada uzņēmums kāpēc nepreklamēt piedevam tiešam ir laba produkcija..
man patik..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:31
Valet.. a tapē, ka es foršāk ēst taisu, nekā tu, bēēē
0 0
06/03/2015 17:32
Valet, tā saucas ’valetofobija’. Moderna un izplatīta kaite pēdējā laikā
0 0
06/03/2015 17:32
Te nu es ar jums nesaglasus, es ne tikai jauniba pavarskolu pabeidzu, bet esmu pats labakais, un ari smukakais edienu gatavotajs, vot!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 17:32
kulinārijas dēļ, valet . frikadeļu zupa mani "uzrunā", bet sol gastronomiskās izvirtības vairāk.
/man netīk gatavot un ne ļoti pieprotu/
0 0
06/03/2015 17:33
Vai tad tikai pedeja laika, abizajes vaveren!?
0 0
06/03/2015 17:34
A ka Tu lizet vari zinat, ka annika ir labaka gatavotaja neka es?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 17:35
valet, reklāmai ir milzu spēks es nezinu, es "pavelkos" uz reklāmu
un par saldo esmu gatava praktiski uz visu. a tev menju tikai zupa
0 0
06/03/2015 17:36
Hei, Sol ... nāc ciemā palīdzēt somas saturu pārvietot ’citos traukos’, vari arī Lia paņemt kompaškā
0 0
06/03/2015 17:36
es gan negrib valeta zupu..tur noteikti ir sipoli značit needama
0 0
06/03/2015 17:36
Parasti tiek reklametas tas neejosas preces, labam precem reklama nav vajadziga.
0 0
06/03/2015 17:37
valets, Tu jau pats te reklame savu zupu..tatad
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 17:37
mēs nezinām to, kas nav baudīts, ne ar ne bez reklāmas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/03/2015 17:37
Nelasīs neko par ēdamām virtībām.:-D
Jāatver Lazdonas kefirčiks.:-P
0 0
06/03/2015 17:37
Valet, s poklonom izviņajus, šī kaite patiesībā ir vēl senāka par cilvēci
0 0
06/03/2015 17:38
Ir sipoli, tik ljoti smalki sagriezti, tapec zobos nejutami, un sagriezts tik prezizs daudzums, lai butu jauks, patikams garsas balans.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas