..mēs ar meitu šodien sajutāmies kā kramplauzes... kaut kādā vīzē mums izdevies nopirkt blūzi ar visu pīkstuli iekšējā vīlē!!!... tad nu ņēmāmies un mūķējām, kamēr izmūķējām to verķi ārā...
00
06/03/2015 17:27
saldais bija Lazdonas piena razotais rupjmaizes kārtojums.. tak jau labak kā Maksimas kūkas un vel man patik tie Lazdonas sieriņi..tadi ka bērniba.. neka lieka un bez glazurām un biezpiena tortite ari šiem feina, šodien palasiju sastāvu ir o.k.