Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20700

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671138 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:39
VP, nebūt tik tālu jāiet, tad jau varētu iemainīt kādu karbonādi pret grapu!!
0 0
06/03/2015 17:40
valets..tad vēl trakāk ja peld lieli gabali tos vismaz var izmakšķeret un izmest..
bet lai vai ka šitas nav ēdams
0 0
06/03/2015 17:40
Eiii, Sol, dzirdēji???  Laižam pie Vāvera ciemos    VP, frikadeļu zupa arī būs? 
0 0
06/03/2015 17:40
Nu vaveren, nu nepreuvelicevaj(pamirkskina kautrigi acteles), ta nemilestiba tik iesakas kops iemacijos ieslegt komjuteri.
0 0
06/03/2015 17:41
Karbonādi? "torti", Sol ... "torti"
0 0
06/03/2015 17:42
Trinat trinat miglu pie sava vavera, visi tantuki vienadi, delj aizjuras labumiem dveseli pardos.
0 0
06/03/2015 17:43
Lia, nu kur es Tev zupu (turklāt frikadeļu) ķeršu divos naktī???
0 0
06/03/2015 17:43
aizjuras labumi jau sen vairs nav nekāds pārsteigums..
0 0
06/03/2015 17:44
labi, ka vēl ir ko pārdot...
0 0
06/03/2015 17:44
Valet, bet Tu jau neaicināji   Redz, ja aicinātu, tad man būtu ļooooti nopietna dilemma...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:44
VP..’’torti’’ prasi Frīnai... es i skops šitajā ziņā
0 0
06/03/2015 17:45
Valet, sam ņe preumeņšai, tas, ka tu par šo kaiti vnk neko agrāk nezināji, nebūt nenozīmē, ka tā neeksistēja
0 0
06/03/2015 17:45
VP, bet varbūt ņemam arī Valetu... ar visu zupu?   kaut gan, es paredzu, ka viņš tūlīt sāks klīrēties 
0 0
06/03/2015 17:46
es atdotos par saulesbrillem ko šodien noskatiju..tikko bija pievedums..
ehhhhh
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:47
..man arī vajag jaunas saulenes... es gribu tās ’’aviator’’ brilles.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/03/2015 17:47
Jau nakts???
0 0
06/03/2015 17:47
/pieraksta blociņā - ja Anksa parādās ar saulesbrillēm, tātad viņai bijis sekss/ 
0 0
06/03/2015 17:47
/ar sarkanas krāsas baloniņu uzraksta uz virtuālā žoga:
"Sole ir žaģina!!!"/
 
0 0
06/03/2015 17:47
Ja man jau ta likas, ka cilvece so kaiti jau zinaja agrak(izgazj kruti, pacelj galvu un izbida uz prieksu zokli)... ah ja, par to kruts izgasanu ludzu neparprast!
0 0
06/03/2015 17:48
Anks, tik lēti?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas