Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20780

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671129 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/03/2015 18:50
Brīvdienās būs iemesls...
0 0
06/03/2015 18:50
Brīvdienās būs iemesls...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:51
Bete... un kā vēl var būt garšīgi...
0 0
06/03/2015 18:52
Skaidrs, ka var būt garšīgi  nevajag strēbt spaiņiem, bet baudīt... no pareizām glāzēm, pareizā temperatūrā, labā kompānijā un tā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:54
Lia, rot front!!
0 0
06/03/2015 18:54
pa gabalu redzams, ka e-Betei tiešām steidzīgi par torti jākļūst ... a to tāda ar dzīvi mūždien neapmierināta
0 0
06/03/2015 18:54
Japp, Lia ... kompānija turklāt ir viens no svarīgākajiem faktoriem
0 0
06/03/2015 18:55
bet es piekritu lizbetei..
.
0 0
06/03/2015 18:55
Man vakar atnesa 62grādigu rabarberu šnabi    Pagaršot neriskēju, bet smaržo labi... taisīšu limončello
0 0
06/03/2015 18:56
VP, viedi vārdi, viedi...  
Mani, kā senas jūrnieku un dzērāju dzimtas pēcteci, stipri dzērieni nebaida! 
0 0
06/03/2015 18:56
uzkāpj vāveram uz astes...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:56
Lia, kad būs gatavs, aicini ciemos!
0 0
06/03/2015 18:57
lia, nu ja kokčika tad jā tad īr garšigi
0 0
06/03/2015 18:57
Labprāt nogaršotu ...
0 0
06/03/2015 18:57
kā pa miglu, kā pa miglu mana dzīve rit(uzdziet Lia dziesmiņu)
0 0
06/03/2015 18:57
lia... a, kompresītei?))))
0 0
06/03/2015 18:58
Sol, obligāti!  Vāveru arī... bet Bete un Anksa lai sēž pie savām tējiņām 
0 0
06/03/2015 18:58
e-Bet ... vari vien izvēlēties - sēsties uz šķīvīša vai nē
0 0
06/03/2015 18:59
4dien, kur Tu miglu redzi saistībā ar mani?   man te viss skaidrs... beidz pīpēt! 
0 0
06/03/2015 18:59
..uzliek bļodiņu uz galvas un sēž kā vjetnamiešu partizāns...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas