Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 20780
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671129 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
1037
1038
1039
1040
1041
1042
1043
...
1327
06/03/2015 18:50
Brīvdienās būs iemesls...
0
0
06/03/2015 18:50
Brīvdienās būs iemesls...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
06/03/2015 18:51
Bete... un kā vēl var būt garšīgi...
0
0
06/03/2015 18:52
Skaidrs, ka var būt garšīgi
nevajag strēbt spaiņiem, bet baudīt... no pareizām glāzēm, pareizā temperatūrā, labā kompānijā un tā
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
06/03/2015 18:54
Lia, rot front!!
0
0
06/03/2015 18:54
pa gabalu redzams, ka e-Betei tiešām steidzīgi par torti jākļūst ... a to tāda ar dzīvi mūždien neapmierināta
0
0
06/03/2015 18:54
Japp, Lia ... kompānija turklāt ir viens no svarīgākajiem faktoriem
0
0
06/03/2015 18:55
bet es piekritu lizbetei..
.
0
0
06/03/2015 18:55
Man vakar atnesa 62grādigu rabarberu šnabi
Pagaršot neriskēju, bet smaržo labi... taisīšu limončello
0
0
06/03/2015 18:56
VP, viedi vārdi, viedi...
Mani, kā senas jūrnieku un dzērāju dzimtas pēcteci, stipri dzērieni nebaida!
0
0
06/03/2015 18:56
uzkāpj vāveram uz astes...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
06/03/2015 18:56
Lia, kad būs gatavs, aicini ciemos!
0
0
06/03/2015 18:57
lia, nu ja kokčika tad jā tad īr garšigi
0
0
06/03/2015 18:57
Labprāt nogaršotu ...
0
0
06/03/2015 18:57
kā pa miglu, kā pa miglu mana dzīve rit(uzdziet Lia dziesmiņu)
0
0
06/03/2015 18:57
lia... a, kompresītei?))))
0
0
06/03/2015 18:58
Sol, obligāti!
Vāveru arī... bet Bete un Anksa lai sēž pie savām tējiņām
0
0
06/03/2015 18:58
e-Bet ... vari vien izvēlēties - sēsties uz šķīvīša vai nē
0
0
06/03/2015 18:59
4dien, kur Tu miglu redzi saistībā ar mani?
man te viss skaidrs... beidz pīpēt!
0
0
06/03/2015 18:59
..uzliek bļodiņu uz galvas un sēž kā vjetnamiešu partizāns...
0
0
1
...
1037
1038
1039
1040
1041
1042
1043
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu