Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20960

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671108 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 22:10
Nekas nenotika, tikai skats uz pasauli pamainījās. Mūžu dzīvojam, mūžu mācāmies, tā teikt. Nu, nav jau ta, ka pavisam ne un ne. paretam jaunības atmiņas gūst virsroku tāpat.
0 0
06/03/2015 22:11
Annik, Tu kaut ko ievietoji a man rada baltu lapu, Tu dafaj razberis.
0 0
06/03/2015 22:12

0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:13
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:14
..un tagad??
0 0
06/03/2015 22:14
Man izdevās smuki ielikt, kā costa stāstīja.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:16
es jau ar tā liku, bet Valets saka, ka neredz!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:18
.. MURMI- KAS ES TEICU, KA MAN UZ DIBENA ODI PATĪK? 
0 0
06/03/2015 22:20
Es neredzu, liec ka ieprieks, man skiet ka costa mus mana, tada viltiga madamma
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:20
veltījums Murminatoram!!

0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:20
nu nedos man ne vīnu, ne šampi...  
 
 / novāc kājas no galda un nomet kamīnmalā / 

  pati iešu meklēt...  
0 0
06/03/2015 22:21
Costai gljuki, si murmi ar manim jauc, ha-ha-ha
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 22:23
Jā, vēl viens turks tīri labi patika - Tarkan.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:23
Valet- lasi uzmanīgi... viņs man teica, ka man uz dibena odi kožot pa nakti... !!!
0 0
06/03/2015 22:25
Eu, kas par hernju, kas par baltajiem lauku plankumiem, dafaj visu atpakalj, eu administracija, mums te mol romantika, varbut ari seksis svetit a jus ibitit ne savos uzdevumu augstumos jopcik, es ko par velti no draugiem zelta medalju sanemu... (dusmigs smailjiks)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:25
ahhhhh...  
 jā.. brillles manas ta arī vēl nav atradušās...
 tagad zinu, kas piesavinājies...  

0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 22:26
Paldies, Solari, paldies!
0 0
06/03/2015 22:26
Skatos Golos, nupat superīgi nodziedāja 11 gadīgs puišelis no Rīgas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:26
Valet..dzert vajag mazāk, ... vai arī vairāk, lai acu gaišums parādās!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:26
ja jau medaļu saņēmi- tad liec klipus kā polozhennno...  
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas