Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21020

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671103 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:00
neko nemetu... še klausies manus ritmus.. 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:00
Valet-tu arī esi 1.60 garš, ja jau mums tie krūšu gali..toč v toč!!???
0 0
06/03/2015 23:00
Problemas, neka nav, piesaku morotoriju administracijai, apsezos, izvelku savu cjaja termosu, un saku streikot.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:02
... nu ok.. streiko... mēs te uzsitīs pa galdu..

0 0
06/03/2015 23:02
Costa ar balta. Jus ko nirgajaties par manim, kaut kads prikols?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:02
Valet, caur kādu pārlūku tu ej iekšā?..moš mēģini pamainīt!... man ir Google Chrome..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:03
es? balta? .. pasaki vēl, ka pūkaina?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:04
astotajam nemaz citu nepiedavā kā Chrome...
0 0
06/03/2015 23:08
Vau, kada annika gudra, iesu tulit video apluret... vienigais minus, ka caur ti hrome burtni mazaki.
0 0
06/03/2015 23:10
Taa, jusu hrome ari gljuko
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:11
burtu lielumu savā displejā pats vari uzstādīt... nu gan...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:12
Valet, es sapratu..tam tavam ļaptopam 2 akmeņu trūkst-uz viena uzlikt..un ar otru-prihlopnuķ!!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:17
lieciet pie malas to laptopu- kā nekā piektdienas platais..
0 0
06/03/2015 23:19
Laptops labi uz celi laužas :D /iz pieredzes/
0 0
06/03/2015 23:19
Fig jums, man skiet ka saits gljuko, jo ieprieks viss bij ciku briku, bez problemu, tapec, nu sovakar vairs ne, jo driz aiju aiju jaiet, bet rit uzsaksu streiku pret tauta.lv administraciju, jo man skiet, ka vini mani ari nemil, ka ieprieksejais saits, kas mani padzina
0 0
06/03/2015 23:20
Galva griezas, tas ta vienmer pec vina?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:21
nu.. nu...
 vai tad nu tā būs.. 
   

0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:21
Valet, atgriežamies labāk pie tās pozīcijas, kur tie mūsu krūšu gali satiekas...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:21
tad, re ku tā vaina... vīns...  un ne viena vien glāze..
0 0
06/03/2015 23:22
valets | 06.03.2015. - 23:08:47

Vau, kada annika gudra, iesu tulit video apluret... vienigais minus, ka caur ti hrome burtni mazaki.
========
Sākās.
/paņem čipšu paku ar aliņu un sāk lasīt/ :P
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas