Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21040

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671101 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:22

0 0
06/03/2015 23:28
Urrrraaaaa, mana piketesa palidzeja, pedejie video ir normali, iesu fiksi paluret ieprieksejos.
0 0
06/03/2015 23:30
Eh, klausos Savage, un atminas, atminas... cik daudz pazaudeto iespeju...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:32
Labi, uzdejojam vēl pēdējo deju..un pa kojkām!!

0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 23:36
Ak, Solaris, Solaris... gavēnis taču...
0 0
06/03/2015 23:38
Labi!
Es vēl gulēt netaisos, bet vienu top dziesmu uz šo brīdi iemetīšu.
Tā valetam.Viņš nezināja kas ir cookies vai tomēr Cool kids
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:39
Beata, man  kaut kā negavējas.., nu noper mani par to!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 23:40
.. tikai ne pelēkās nokrāsās..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:41
Vesto..kur ir??
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 23:41
Nopērt?? Ar ādas pātadziņu?? Nu es gluži vai samulsu... Es jau domāju, ka Tu ar Valeti pa kojkām taisies... jeb mani kompānijā sauc?
0 0
06/03/2015 23:42
Vesto, Tu taks kompmeistars, tad jau ieliec, lai var normalnja uzklikskinot noskatoties. Man drugi stastija, ka daudz udens jadzer, kad buha vinciku, tad viss buss oki.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:42
Valets maite jau tik kacinās, ..kā lieta sāk kļūt karsta, tā šamais pazūd, kā rīta migla..
0 0
06/03/2015 23:45
Es jau taisijos teikt ka costa noluzusi.
0 0
06/03/2015 23:47
Rita migls pazud tik kad Sulite sak paradities.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:47
 valet.. a valet... ejam gulēt!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 23:51
Paga, Valete, pagaidi, es tūlīt pātadziņu atnesīšu. Ko tad es tā, pa vidu maisīšos...
0 0
06/03/2015 23:51
Solaris!
Tu tak aizgāji čučēt!
Kas ir?
Atkal vecā vaina-spilvens spiež, sega kož... nekādi nevaru aizmigt.

Uzminiet no kuras multenes bija šis texts? (psrs)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 23:53
Vesto..tā bij multene par Mašu!! ... nu nevaru es viena aizmigt, ..nav kas pasaciņu pastāsta!!
0 0
06/03/2015 23:55
Ne nu es jau tos majienus ta nesaprotu, kamer trusenes nav nost, bet es vel te gribeju patarkot
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

0 0
06/03/2015 23:56
Pordon, patrakot, mele sak mezgities
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas