Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21080

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671093 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
07/03/2015 11:20
Sol, kas var būt labāks par šo. Izbaudi, kamēr tā ir. Gan jau drīz vairs nebūs.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 11:21
Es jau baudu!!! ..Ube, tev gavēnis pavisam beidzies, ja???!!
0 0
07/03/2015 11:22
Labrīt!
Sole!!! Aber "acīti" kas svinēs?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 11:25
Nu vot, VP, tu vakar visu nogulēji!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

07/03/2015 11:26
a man sūnains noskaņojums...
baciļi no manis neatkāpjas.;(
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 11:28
cherry, ..vitamīnus trieciendevu!! pirts nav pieejama, kārtīgi izsvīst?
0 0
07/03/2015 11:29
Sol, nu organisms arī kādreiz atpūtu uzprasa

A Tev politika - ka tik torti nelikt
0 0
07/03/2015 11:45
ehhh kā viss smaržo..
0 0
07/03/2015 12:05

0 0
07/03/2015 12:10
minkāni!man viens bespridels ir!paņēmām, ka suns vēl bija!tā mīļa!a tā razboiņica!
0 0
07/03/2015 12:11
kaut kar daudz te to video saviesies..
0 0
07/03/2015 12:34
es nemaz neskatijos!murkāni murrā!-pie mammas!te viena bezpridelšica skraida!
0 0
07/03/2015 12:42
alfons trīcvaidziņš!vai tādu atceraties!es bērnībā klausijos!mums tikai radio bija!teļuks internātskolā pa svēdienām!cietumskolā vairāk nedrīkstēja!
0 0
07/03/2015 12:45
neviena bodē nevar nopirkt placmaizi ar tik eleganti piedegušu apakšiņu..
kas forši kraušķ..drupačas ari izdevās..kā nekā pirmo reizi dzīve tādas gatavoju
0 0
07/03/2015 12:53
nu katreiz jau a nesanāks!jācep ar sirdi!
0 0
07/03/2015 12:56
es aizpagājšnedēļ!gaļas gabalinš bija!es stikla pīlē aprīvēju ar sāli tiplokiem un semačkām!sanāca eht!pats brīnijos!
0 0
07/03/2015 13:01
o zvērs manī mostas,
kā duncis aiz jostas
un nevaru es domām teikt
azisteikties tik priekšā,
un apvārsnis vēl acu priekšā
un doma spējas muskulī vēl nesas
un jūtu jāatslāpst-jānolūst,
jāsakļaujas naktij!
0 0
07/03/2015 13:26
kurš pa nakti izlaka manu tulamoru!laikam pats!a man ausis nekustas!
0 0
07/03/2015 14:04
jātaisās, gribu aizbraukt uz mežu pastaigāties viens pats.pabūt ar sevi
0 0
07/03/2015 14:05
tātad - tiho sam s soboju ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas