cherry, ..vitamīnus trieciendevu!! pirts nav pieejama, kārtīgi izsvīst?
00
07/03/2015 11:29
Sol, nu organisms arī kādreiz atpūtu uzprasa
A Tev politika - ka tik torti nelikt
00
07/03/2015 11:45
ehhh kā viss smaržo..
00
07/03/2015 12:05
00
07/03/2015 12:10
minkāni!man viens bespridels ir!paņēmām, ka suns vēl bija!tā mīļa!a tā razboiņica!
00
07/03/2015 12:11
kaut kar daudz te to video saviesies..
00
07/03/2015 12:34
es nemaz neskatijos!murkāni murrā!-pie mammas!te viena bezpridelšica skraida!
00
07/03/2015 12:42
alfons trīcvaidziņš!vai tādu atceraties!es bērnībā klausijos!mums tikai radio bija!teļuks internātskolā pa svēdienām!cietumskolā vairāk nedrīkstēja!
00
07/03/2015 12:45
neviena bodē nevar nopirkt placmaizi ar tik eleganti piedegušu apakšiņu.. kas forši kraušķ..drupačas ari izdevās..kā nekā pirmo reizi dzīve tādas gatavoju
00
07/03/2015 12:53
nu katreiz jau a nesanāks!jācep ar sirdi!
00
07/03/2015 12:56
es aizpagājšnedēļ!gaļas gabalinš bija!es stikla pīlē aprīvēju ar sāli tiplokiem un semačkām!sanāca eht!pats brīnijos!
00
07/03/2015 13:01
o zvērs manī mostas, kā duncis aiz jostas un nevaru es domām teikt azisteikties tik priekšā, un apvārsnis vēl acu priekšā un doma spējas muskulī vēl nesas un jūtu jāatslāpst-jānolūst, jāsakļaujas naktij!
00
07/03/2015 13:26
kurš pa nakti izlaka manu tulamoru!laikam pats!a man ausis nekustas!
00
07/03/2015 14:04
jātaisās, gribu aizbraukt uz mežu pastaigāties viens pats.pabūt ar sevi