Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21200

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671084 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 10:36
saule uzspīdēja..novēlu visām meitenēm, sievietēm -mīlestību!!!!!
0 0
08/03/2015 10:46
vplesejs arī varētu pliks priekšautiņa pagatavot pusdienas..
o tas tik būtu
0 0
08/03/2015 10:53
Aga ... vot TAS tik būtu, kad Tev tādas pusdienas ēst nāktos
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

08/03/2015 10:54
NU vai ta neteicu 23.02 ka kāds jauks šos abus svētkus vienā katlā???? EHHH...
0 0
08/03/2015 10:55
vplesej, bet varbut ciešā uzraudzība iznāktu tiri o.k.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

08/03/2015 10:56
V-plēsi, vai ta taja edmaņā visa sāls... galvenais jau proces... Tā nebūs tev tortīšpoza...


Vakar noskatijos onlainā tās greja nokrāsas..Neteikšu ka vīlusies, tāda romnatiks afilma ar seksa ainiņām.Noskaņa bija apmēram tāda pati, kā grāmatu lasot...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/03/2015 11:02
dolcevit, piekrītu Tev par filmu. Bija tā, kā gaidīju. Nekas ārkārtējs:), bet mierīgi un romantiski. Gan jau turpinājums sekos.
0 0
08/03/2015 13:32
ekk. jāiet vien pašai sev tos svētkus gādāt.
0 0
08/03/2015 14:23
ekspedicija bija veiksmīga puku bodē pat rinda bija..sveicieni un komplimenti pat nepazistamiem onkām
viens pat uzdavinja puķes vai tāpec būtu jaizved politinformacija   baigi balndities neriskēju, vejš auksts auksts..
0 0
08/03/2015 14:27
Šodien skaista diena, saulīte...
0 0
08/03/2015 14:30
es tiku pie brillem... bet citam..VEL feinākam..tagad bija izpakots viss kas atvests..
ak ja man obligati vajag brilli ar burtiņu P..tadu lētu nav..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 14:45
Kas ir brille ar p?
0 0
08/03/2015 14:53
ar polaroida pārklājumu
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 14:54
Ah jā, tad piekrītu, dikti lēti nebūs viss.
0 0
08/03/2015 14:57
parastās vispar pēc tam liekas baigie su.. un man vajag tikpat ka šoperim..
un ja ir situacija, kad nolist lietus un tūlt uzspid saule..tad tikai tādas..
esmu salidzinajusi
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 15:54
juhūū, man arī bija negaidīts ciemiņš... ar puķēm un bučām!!..un tāpēc, ka negaidīts, tāpēc visforšakais!!.. la-la-la..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:01
jā, un polaroida brilles man jau labu laiku, esmu tā pieradusi, ka citādas nemaz vairs negribu!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:02
..un vispār=trebuju prodalžeņije banketa..man bija par īsu!!
0 0
08/03/2015 16:04
nosuut garo
0 0
08/03/2015 16:04
Laba daudz nevajag...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas