V-plēsi, vai ta taja edmaņā visa sāls... galvenais jau proces... Tā nebūs tev tortīšpoza...
Vakar noskatijos onlainā tās greja nokrāsas..Neteikšu ka vīlusies, tāda romnatiks afilma ar seksa ainiņām.Noskaņa bija apmēram tāda pati, kā grāmatu lasot...
dolcevit, piekrītu Tev par filmu. Bija tā, kā gaidīju. Nekas ārkārtējs:), bet mierīgi un romantiski. Gan jau turpinājums sekos.
00
08/03/2015 13:32
ekk. jāiet vien pašai sev tos svētkus gādāt.
00
08/03/2015 14:23
ekspedicija bija veiksmīga puku bodē pat rinda bija..sveicieni un komplimenti pat nepazistamiem onkām viens pat uzdavinja puķes vai tāpec būtu jaizved politinformacija baigi balndities neriskēju, vejš auksts auksts..
00
08/03/2015 14:27
Šodien skaista diena, saulīte...
00
08/03/2015 14:30
es tiku pie brillem... bet citam..VEL feinākam..tagad bija izpakots viss kas atvests.. ak ja man obligati vajag brilli ar burtiņu P..tadu lētu nav..
parastās vispar pēc tam liekas baigie su.. un man vajag tikpat ka šoperim.. un ja ir situacija, kad nolist lietus un tūlt uzspid saule..tad tikai tādas.. esmu salidzinajusi