Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21260

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671001 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:12
sol, esmu cieta kā krams mēs tak viena otrai nekaitīgas-MK glābs pasauli
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 20:14
tas labi, jo pazīstot tevi..tu jau sen būtu tajā diskusijā un mestos uz ambrazūras...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:15
jaukā būtne lamājas. tas nozīmē, ka ar kaut ko neapmierināta, paties, dumi, ka palaida garām tādas izdevības.
būtu mierīga kā jūrja.
un tad varētu ķerties pie ortogrāfijas jautājumiem.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:15
sol, Tu mani jau esi iepazinusi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/03/2015 20:16
nu tā... neko tad nesapratu:(
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:17
tedra, jopcik 8.marts, tā diskusija un tas personāžs.
visss čuššš es klusss
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 20:17
... vispār traģikomiska situācija... es brīnos vai tiešām šajos gados mēdz būt tik skopi izglītotas dāmas, kas pārpratuma pēc tikušas pie interneta..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 20:17
mani fascinē tā valoda, ..nez cik klases ir jābeidz... un kurā skolā, lai spētu izkopt šādu stilu??
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 20:23
Mazliet apstulbu:) Pēc teksta likās, ka pusaudze raksta, bet ieskatoties bildē... It kā esmu liberāla, bet šoreiz kļuvu mēma:)
0 0
08/03/2015 20:24
Nu re, tāds ar tādu dabujās...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:27
ja es varētu tikt tajā diskusijā, noteikti uzrakstītu par STS draudu.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 20:28
brīdināsi dumpīgo? ka šis, ko nenoķer? 
0 0
08/03/2015 20:29
un visi laimigi un apmierinati..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 20:29
Liz, labi, ka netiec!!... nevar aizskart sūdu... (atvainojos..)..un pats palikt tīrs!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:29
costa, darīt man nav ko, kā veci labākajos gados brīdināt. nea, es mestos uz ambrazūras-kā sol teica
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/03/2015 20:29
nu bildes o -ho- ho-ho... :))
0 0
08/03/2015 20:33
nu gan... jums ... visi dumi visi slikti, tik pašas labu labās.goda vārds, ļaujiet tak cilvēkiem būt un pašas atslābstiet...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/03/2015 20:34
labi! :)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 20:35
nu bet taču- ka redzi... neviena dāmu netraucē...
0 0
08/03/2015 20:45
es ir pūcīgs un puktīgs. te bremze ar foto apstiprinājumu.Kas -visi tēju dzer vienlaikus, ka neviena dežuranta nav atstājušī?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas