Es vakar tiku pie brokastīm Gan bei restorānā. Ēdu savu iecienīto aso tomātu zupu ar jūras veltēm. Ņamma. Bet bija viens neveikls moments. Man atnesa sveicienu sieviešu dienā no tās ēstuves, glāzi šampanieša. Tā kā grādus nelietoju, pirmajā brīdī apjuku, jo teikt, ka nelietoju, lai nes prom, laikam nebūtu smalkais tils. Kamēr grozu smadzenes kā no situācijas iziet, pie blakus galdiņa apsēžas feins pāris. Meitene arī tiek pie šampiņa, izdzer, un saka, ka vēl varētu glāzi izdzert, esot labs. Tad nu es tā fiksi savu pilno glāzi pret viņas tukšo apmainīju. Ij man labi, ij meitenei prieks paildzinājās.