Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21320

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670995 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 22:20
Nu bet, kā, Dumpigais, sanāca tikt mazliet skaidrībā, ko īsti gribi?
0 0
08/03/2015 22:28
A ko?varbūt arī.
0 0
08/03/2015 22:30
Ja pēc šbrīža sajūtām, tad gribu kurlmēmu sievieti, kura vien ar galvu tik māj :)))) bet virzienu kā māt iemācīsim
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 22:41
Dumpigais, Tu esi tik jauks:)
0 0
08/03/2015 22:44
beata :)))) es tak nejauki lamājos
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 22:49
Bet es cenšos būt pieklājīga:)
0 0
08/03/2015 22:51
Labu nakti, gulēt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 23:06
nu ko, svētki beigušies, rīt pirmdiena-grūta diena!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/03/2015 08:33
Labrīt saulainajā pirmdienā!
 kafiju??
0 0
09/03/2015 08:39
labsrits kaut kada saule starpa makoņiem regojas gan
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/03/2015 08:45
bet ir silti, ..nu salīdzinoši... es pat vakar apkures katlu neiekurināju!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17899

09/03/2015 08:48
Labrīt! Nesaprotu kas par figņu notiek. Ienāku diskusijās, un pēc pāris izlasītām lapām, man rāda, ka neesmu ielogojusies, un diskusijas varu lasīt kā no malas ienācējs. Grrr. Jau trešo reizi nācās ielogoties.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/03/2015 08:56
Jā, Tauta pēdējā laikā gļuko bieži!!..kaut nu nenobirtu pavisam!!..tfu-tfu-tfu..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17899

09/03/2015 09:11
Gan jau pacentīsies nenobirt, kuram ta gribas atdot naudu pircējiem par visiem tiem ilg un īstermiņa maksas kontiem. Nu tak nevienam, kurš to maciņu tur.
0 0
09/03/2015 09:21
Čaviņas!
Nu ko - nosvinējušās esat ... nu tā, uz gadu?  

Par gļukiem tiešām fakts. Pēc tā pilnmēness crash te visādi brīnumi notiekas  
Pavisam jau nenobirs, tik atceros kā kaimiņportālā reiz nobruka visas bildes, sarakstes un diskusijas ... mjāāāā ... nebij forši.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/03/2015 09:27
VP... haiduči!!... cik vīnus izsūci brīvdienās??
0 0
09/03/2015 09:29
labrīt... kafiju gan...    Citādi ačeles neveras vaļā...  
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17899

09/03/2015 09:33
Es vakar tiku pie brokastīm Gan bei restorānā. Ēdu savu iecienīto aso tomātu zupu ar jūras veltēm. Ņamma. Bet bija viens neveikls moments. Man atnesa sveicienu sieviešu dienā no tās ēstuves, glāzi šampanieša. Tā kā grādus nelietoju, pirmajā brīdī apjuku, jo teikt, ka nelietoju, lai nes prom, laikam nebūtu smalkais tils. Kamēr grozu smadzenes kā no situācijas iziet, pie blakus galdiņa apsēžas feins pāris. Meitene arī tiek pie šampiņa, izdzer, un saka, ka vēl varētu glāzi izdzert, esot labs. Tad nu es tā fiksi savu pilno glāzi pret viņas tukšo apmainīju. Ij man labi, ij meitenei prieks paildzinājās.
0 0
09/03/2015 09:38
Diskusijās jūtams dzīvīgums... oderixu beidzot izlaiduši  
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

09/03/2015 09:41
ne, tas nav dzīvīgums, tā ir smaka..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas