Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21300

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670994 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 21:35
.. Ube... nu gan..  Tev " skuž" ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:37
Un, Lizettte. Ir sanācis runāt privāti. Un mēs visus jautājumus esam noskaidrojuši. Un mēs veiksmīgi līdzāspastāvam.
Bet, kā nu kuram liekas, tā ir katra paša darīšana.
0 0
08/03/2015 21:39
Costa, tas bija tik mīļi, ka man skauž...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 21:42
beata, es patiešām neko nezinu par jūsu privātām sarunām, es tikai spriežu pēc viņa publiskām reakcijām.
dmž vai par laimi man tāda psihotipa /ne intelekta/ cilvēks ir labi zināms.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:43
Nu bet, Ube. Būtu mēs "normālas" sievietes mums tak vajadzētu skaust. Tev jau, Ube, sirds no akmins... ( nu cieta sirds tai Dagnijai, cieta sirds ))
Lizettte, vai pieļauj domu, ka citiem cilvēkiem arī ir zināms šis tips?
Tikai darbības instrumenti atšķiras.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 21:52
beata, pat ļoti pieļauju, tāpēc saku-spriežu pēc publiskajām reakcijām.
un taisnība ir atziņā, ka vīrietis un sieviete ir savstarpēji viens otra spogulis.
0 0
08/03/2015 21:52
nu jā, būtu es ielikusi bildi caurspīdīga dvielītī ietinusies- tā būtu apstiprināta uzreiz?šīs vietnes formāts laikam prasa plikumus utt?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:55
Bet Tu, Fraise, piezīmē kaut ko tai bildei klāt:) Kaut ko erotisku.
0 0
08/03/2015 21:58
ekk, lai jau nu paliek kā ir... tapat jau nogrims aiz titullapas, neviens tāpat neieraudzīs, elpu nepazaudēs, un bildināt nesāks...
0 0
08/03/2015 22:00
neraatniites! bet viss kaartiibaa, sson Juusu diena
0 0
08/03/2015 22:00
Fraise, nezīmē gan klātun dvielīti pāri neklāj. Esmu egoistiska, patīk Tavas jaunās bildes krāsu gamma, ļauj acis pamielot.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 22:00
Frais, ..tu kā spečuks..pasaki labāk-kādas ir tās jaunās Cherish smaržas?..ir vērts pirkt?..man te it kā piedāvāja par labu cenu..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 22:00
fraise, aļo, kas tie par nāras izgājieniem???
0 0
08/03/2015 22:01
es ta domāju, ko man ausis svilst!!! izrādās-Pekauši izklaidējās, aiz muguras :))))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 22:06
dump, nu pasaki, ka neesi tāds aļo kā brīžam izpildies!
0 0
08/03/2015 22:08
nu tā soliit- so-so. es nezinu tiekt ka dikit ar ko labi atšķirtos... be tja par labu cenu-kalab ne?
loģiski- nara prom, niša brīva, steidzu aizņemt...
0 0
08/03/2015 22:08
ja krasu gammma arī man šķiet ir laba...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 22:12
neironizē.
fraisei
0 0
08/03/2015 22:16
lizette, nu ne taču-un es tavs parādnieks.tu man dikt nokaitināj :)))ar galvu tiku skaidrībā, nu nevar sapņot par sievieti kura nav ar sirdi un domām ar tevi, tagad tik atliek ar savu sirdi tikt skaidrībā ... zinu kas man vajadzīgs-tik nezinu kā to izpildīt
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

08/03/2015 22:19
ekk, lai jau nu paliek kā ir... tapat jau nogrims aiz titullapas, neviens tāpat neieraudzīs, elpu nepazaudēs, un bildināt nesāks...

nu jā, būtu es ielikusi bildi caurspīdīga dvielītī ietinusies- tā būtu apstiprināta uzreiz?šīs vietnes formāts laikam prasa plikumus utt?

Uzaicini kādu no šejienes vecajiem perdeļiem ciemos, piedzirdi ar kko stiprāku, noliec pliku fonā un fočē uz nebēdu! Ja vajag plikumus - apstiprinās zibenīgi!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas