Labrīt:))Man šķiet, ka labdarība, tas ir diezgan plaši.Atslēgas vārds varētu būt -laba darīšana-ja atraujot sev, vai neatraujot, bet palīdzot otram, ir izdarīts labi priekš kāda cita, tad tā verētu būt, jebkurā gadījumā, labdarība.Foršāk jau protams, ja tas tiek darīts ar prieku, bet, ja kāds ar neizjūt īstu gandarījumu, bet otrs ir pabalstīts, tad galvenais tomēr ir rezultāts.
0
0