sol, paklau, tu joprojām baidies, ka tevi precēšu, bet tad tās būtu izkļučitelno aprēķina laulības. es šodien ēdu to, kas palicis pāri no vakardienas svinībiņām. ir par daudz.
Costa..pie mums tak jau pusastoņi vakarā..un tumšs laukā tikko ar savu mazo dēliņu parunāju skaipā..tiem tur Beļģijā šodien bijis +20... šortos staigā un cep gaļu uz grilla...