Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21240

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671000 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 16:35
Bet protams
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:35
Lizett, es šodien neko negatavoju... , ēdu to, ko atved... vecu vīnu ..un sapuvušu sieru..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 16:38
Ooo... sapuvušais siers... ( simpsonu homēra balsī)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 16:38
sol, paklau, tu joprojām baidies, ka tevi precēšu, bet tad tās būtu izkļučitelno aprēķina laulības. es šodien ēdu to, kas palicis pāri no vakardienas svinībiņām. ir par daudz.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:43
ārā tiiiik superīgs laika, ka gribas iziet pastaigāt!!..., kaut veselais saprāts saka, ka jāiet pagulēt!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 16:44
Kāpēc veselais saprāts grib pagulēt tieši tagad?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:46
..jo kājas tiiiiiik vieglas, ..bet tomēr nenes...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

08/03/2015 18:19
mani gan kājas šodien iznesa garākā pastaigā.;))
0 0
08/03/2015 18:25
Botaniskā dārzā šodien diskriminacija, he he, tikai sieviešiem puscena biļetei, džekiem pa pilno cenu...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 18:41
labrīt... kas te notiek?
0 0
08/03/2015 19:09
Nu rīts pavisam labs, tik tumšs nezkāpēc
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 19:10
... es vēl pievakarē paguvu drusku pa dārzu parušināties! nenoturējos..
0 0
08/03/2015 19:28
daiļdārzniece
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 19:29
kāpēc tumšs?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 19:33
Costa..pie mums tak jau pusastoņi vakarā..un tumšs laukā
tikko ar savu mazo dēliņu parunāju skaipā..tiem tur Beļģijā šodien bijis +20... šortos staigā un cep gaļu uz grilla...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 19:39
vakar bija silti... šodien apmācies...  
 un man rīt atkal uz darbu  ..  
 Bonifācija brīvdienas beigušās...
0 0
08/03/2015 20:00
viena laba diena izbeigusies . labprāt būtu vēl paturpinājusi... no ieplānotajiem darbiem kaut ko nepadarīju. pīragi palika tikai iecerē.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:09
riebīga ziņkārība, bet pasakiet, lūdzu... ko viņa(nu tatu) tāāādu rāda?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/03/2015 20:10
man vēl lielāka ziņkāre. kas ir "tatu"? nu te jau RUS popgrupa.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 20:11
Liz..turies, neļaujies provokācijām! nav vērts nolaisties līdz tam līmenim.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas