tieši fakelītc(((... sāp, maite... visu laiku domas bij kļušlai pievērstas, pirkstiņsāpes ignorēju, tagad zinies aizdomājos... pat roku noslaucīt bez sāpēm nevaru... lab, ka nav rakstāmā roka...
00
02/03/2015 14:49
peļmeņnajā nav 100 gade būts... bet tas tik romantiski tādai vecai siebai būtu))))
00
02/03/2015 14:50
tad tev kāja vai roka ???? a visticamāk ka galva !
00
02/03/2015 14:51
sievai... manos gados)
00
02/03/2015 14:52
zabet, dodamies uz pelmeņiem !!!!!!!!!
00
02/03/2015 14:52
žur, žurk... es jau Jā GRIBĒJU TEIKT... A, TU ATKAL MAN DVĒSELĒ SPĻAUJ... ĻAUNS TU ESI...
00
02/03/2015 14:56
da es jau nespļauju dvēselē !!!!!!!!! Es jau piedāvāju zinot to ka tu ateiksies !!!!! Bet ja zinātu ka tu varētu piekrist tad hren es piedāvātu!!!!!!! es jau ļauns neēsu !!!!!!!!!!!!!