žurk, ko tagad var vergot, vēl jau sniegs dažviet virsū, vismaz man tā ir.Jāgaida, kad apžūs.
00
02/03/2015 12:26
skujas bija jānovāc no rozēm, tāpat koku zariņus jāsavāc, jo kad koki tika apgraizīti zariņi palika zemē !jānodedzina, siltumnīca jāuzrok, ar grābekli vecās lapas jāmēģina savāk ! Un tā visas brīvdienas !A vakarā vēl jāpiedzerās lai nesaslimtu !
00
02/03/2015 12:28
Es gribu augstu.
00
02/03/2015 12:30
lidot vai krist?
00
02/03/2015 12:31
Ko Tu taja telti dejot taisies, ja gribi augstu tad perc vigvamu