Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19320

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671300 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 11:34
gvenda, patiesībā es tik tā, "izpildos", jo ne jau nu tās lupatas nosaka veiksmi un ’laimību’’.viena brīža prieku-jā.galveno jau Tu pateici-veselu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:36
Mani meita uz ZS šitā apdāvināja... , un uz aprīļa beigām jau nopirkta biļete uz UK, laidīšu šopingot!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 11:43
Bet es, bet es... tiku pie košas pavasara mēteļjakas:)
0 0
02/03/2015 12:11
A es, luk es nopirku jaunu telti, vot, un jauku mazinu primusinu, atro zupu ok kafijas gatavosanai.
0 0
02/03/2015 12:14
Valet, cik teltij augstums?
Es arī gribu labu telti.
0 0
02/03/2015 12:18
a es a es a es visas brīvdienas novergoju pa dārzu, A man jau sniegpulkstenīši rititīgi izlīduši laukā !
0 0
02/03/2015 12:20
Mūsējie drīz būs noziedējuši )).
0 0
02/03/2015 12:20
Es pat neskatijos ciparus, bet ta ir maza, zema telts, laba kalniem.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 12:21
 žurk, ko tagad var vergot, vēl jau sniegs dažviet virsū, vismaz man tā ir.Jāgaida, kad apžūs.
0 0
02/03/2015 12:26
skujas bija jānovāc no rozēm, tāpat koku zariņus jāsavāc, jo kad koki tika apgraizīti zariņi palika zemē !jānodedzina, siltumnīca jāuzrok, ar grābekli vecās lapas jāmēģina savāk ! Un tā visas brīvdienas !A vakarā vēl jāpiedzerās lai nesaslimtu !
0 0
02/03/2015 12:28
Es gribu augstu.
0 0
02/03/2015 12:30
lidot vai krist?
0 0
02/03/2015 12:31
Ko Tu taja telti dejot taisies, ja gribi augstu tad perc vigvamu
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 12:32
nu zurkis dārznieks... /izbrīns neviltots/
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 12:33
a es negribu telti, bet to pie mašīnas pieriktējamo mājiņu uz riteņiem.vot
0 0
02/03/2015 12:33
a ko tu domāji, šovakar vēl redīsus zemē sastumšu kurus veikalā nopirkšu, lai izaug lielāki!
0 0
02/03/2015 12:34
a ko ar to būdiņu darīsi?
0 0
02/03/2015 12:34
vienīgais, ko es savā dārzā varu paveikt-atmīnēt to no sunča "zelta":)))
0 0
02/03/2015 12:35
Arī dejot nav slikti, parasti augsto aizņemos no dēla, bet nu laiks arī kaunu prast ))).
0 0
02/03/2015 12:36
Ar treileri es netieku visur klat.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas