Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19340

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671297 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/03/2015 12:37
Zurki, ja lidot, tad ne dikti augstu, šoruden pirmo reizi lidoju ar gaisa balonu, dikti jau patika.
0 0
02/03/2015 12:38
toties viesnīcas nummuriņš vienmēr līdzi!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 12:38
nekad!!!! gaisa balonā var ielikt manu līķi, dzīvā veidā-nekad.
/bet kam gan mans līķis gaisa balonā..
0 0
02/03/2015 12:41
lizettte a vispār laba ideja tevi ielikt balonā un palaist pa pasauli! Jo savādāk nesanāk . uz randiņiem nepiekrīti un par visu pārejo labāk paklusēt!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 12:41
.. ehhh.. es te savu rīta piedzīvojumu apstāstīju, bet figviņzin kas ar to netu te notiek.. nepievienojās..
0 0
02/03/2015 12:42
pārcēla ne tur kur gribēji?????
0 0
02/03/2015 12:43
Ko iesāks randiņā ar mirušu ?!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 12:43
kas ir viss pārējais, par ko Tu klusē?
kas tā par nekrofiliju???
0 0
02/03/2015 12:46
ko iesākšu ?????? to pašu kas nesanāca ar dzīvu!!!!
0 0
02/03/2015 12:47
lizettte, tikai mieru nu nebļausties tik skaļi savāk vēl atlikušie veči arī atskries un tu kā vienmēr nespēsi ateikt !
0 0
02/03/2015 12:48
Sen atpakalj viens zviedrs paludza man nokrasot lielu skuni, ta kori pat ar saliekamajam trepem nevareja aizsniegt. Sis izzireja skailiftu, un ta ka sis bij skops onka, tad kapa tani skailifta ar manim kopa, lai atrak varetu nokrasot augsu. Kad esam jau pasa augsa, sis sak ta ka biku gaudot, stenet, es padomaju, ka sis akstas, tapec lai butu lielaka jautriba saku supinat grozu. Smejos priecajos, un nesaprotu ko tas onka tik klus, ieliecies celjos un zalgana sejas adas krasa. Izradas sis no augstuma baidas, pat uz divmetrigajam trepem sim bail kapt, bet redz skopums sim lika ielist tani groza.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 12:49
žurki, kas ir tas ir. rindā stāv... atteikumu saņēmušie
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 12:51
kurš grib mani piebeigt-laipni lūgti ielikt tādā sky
0 0
02/03/2015 12:53
priekš kam piebeigt, tu vēl tīri friša un sīlta !!!!!!!
0 0
02/03/2015 12:54
par šitādiem sapņiem tauta linčo... (salti paskatās uz soli)
0 0
02/03/2015 12:55
čau, visiem metodiskajā dienā)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 12:55
Pienen, super, es ar gribētu tā palidot!!..tad jau tu tagad esi baronese..tāda un tāda, tur tak visiem lidoņiem titulus piešķir!!
0 0
02/03/2015 12:56
vesto, maite... vakar vakarā... jāiet gulēt, jāiet gūlēt... nu, es i aizgāju... a, skatos, lasu -šis pats vēl ilgi te sprinģojis ar saviem mākslīgajiem locekļiem... (
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 12:57
Tūlīt metodiskais rīts beigsies un būs kāda naudas zīme jāiepelna.
0 0
02/03/2015 12:58
vajadzēja jau kopā iet gulēt tad jau arī dabiskais loceklis nekur neliktos !( Pelmeņu vietā)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas