Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19280

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671302 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/03/2015 10:05
kas tai gvendai noticis
0 0
02/03/2015 10:08
peli, tu ar veēmītu... varbūt, ko tādu ieraudzījis... un tas visss pirmdienas rītā... es šon tāda emocionāla kaut kā:((
0 0
02/03/2015 10:09
anksi... tu tik neej to raudzīt... plīiiiz:))))
0 0
02/03/2015 10:13
pirmdienas rītos es pārlapoju še un citur sastrādāto... paraugos, kā cilvji brīvdienas atpūšas, ko raksta, ko domā, kaut kā tā..un ko konstatēju, ka sarunas tādas dikti vaļīgas, prastas reizēm( maigi teikts) palikušas... a, bildes-užas. Vai tad nekā skaista vairs nav palicis šai pasaulē?... man likās, ka ir... grūti emocionālām, jūtīgām būtnēm:(
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/03/2015 10:27
Jāpiekrīt Gvendai... Ar palasijos kas notiek pa nedēļas nogali..Nesaprotu-smieties vai raudāt?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 10:28
Un kur tad ir tā šausminošā informācija?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/03/2015 10:33
Frīna, vai vajag izplūst pārreferējot visu kas te pa sestdienu un svētddienu sarunāts???īsi te nesanāks... Konkrēti gan nav domāta tieši šī diskusija, bet pārējās...
0 0
02/03/2015 10:34
dolč... bet tam visam tak laikam ir savi iemēsli, ne? :)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 10:37
Dolč, tās jaunizceptās diskusijas?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/03/2015 10:38
Gvenda, droši vien ka ir..Bet šon toč negribas iedziļināties katra "dvēseles kliedzienā"... Pašai savi nervi dārgi..

Jap, Frīna, tieši tā..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 10:44
dolc, es pati ar te rakstījos pa brīvdienām un teikšu, ka sen vairs neatceros par ko tas sviests tika kults. Tas tak pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Nav jāpievērš uzmanība. Par to, kas notiek tur ārā, apkārt, par to gan jādomā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/03/2015 10:48
tedra, cenšos..Bet es taču arī varu bilst kaut dažu vārdiņu par to kas šeit notiek, vai ne?..Un par to kas ārā notiek, vispār grūti domāt... Bet nevar nedomāt..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 10:55
Labrīt.., es ar laikam vemšu, ..tik nevar saprast kāpēc-kaut kāda pavisam sūnaina dūša šorīt!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 10:56
dolc, var bilst, protams:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 10:57
Dolče..kā tur bij ar to kūku-kā sanāca?..vīratēvs vēl dzīvs?
0 0
02/03/2015 10:57
solaris ---- viens sākumam derētu???????
0 0
02/03/2015 10:58
sol... nu, tad ted sludekļos skatīt bildes stingri kontrindicēts, saprati? :))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:01
Zurk, kas tas ir ..tas viens, kas derēja?..runā skaidru valodu, ..man šodien uztvere ar traucēta
Gvend, bet tur jau nikā nav... nikā tāda!!
0 0
02/03/2015 11:01
aizskrēju uz sludinājumiem un neatradu neko īpašu, un pat nevienu bildi, atskrēju atpaķaļ un jūtos kā apmānīts!
0 0
02/03/2015 11:03
sākumam jau ar 0, 7litra alkoholiskās dziras maisījums!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas