pirmdienas rītos es pārlapoju še un citur sastrādāto... paraugos, kā cilvji brīvdienas atpūšas, ko raksta, ko domā, kaut kā tā..un ko konstatēju, ka sarunas tādas dikti vaļīgas, prastas reizēm( maigi teikts) palikušas... a, bildes-užas. Vai tad nekā skaista vairs nav palicis šai pasaulē?... man likās, ka ir... grūti emocionālām, jūtīgām būtnēm:(
0
0