Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19300

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671301 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 11:03
gvenda, Tu par sludinājumu foto?
ja Tu par to vienu, tad man ir secinājums-pilsonis darbu atnesis mājās.ginekologs.
(bet vispār.vē)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:04
ahdies, žurk..tu manu nāvi gribi, ja?... man tak nav paģiras, man vnk sūnaina dūša..., sievietēm tā mēdz būt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:04
kur jūs to bildi redzat?..es neko neredzu!
0 0
02/03/2015 11:05
Nu, kā tik necienīgi var atnesties pret "dzīvības vārtiem"... ja v šoke:) Es šai pasaulē vēl tik daudz ko nesaprotu(tas par cilvēku attieksmi):(
0 0
02/03/2015 11:05
ar to jau dūšu salabinās un tad jau pašu salabinās, tākā vis būs kārtībā !!!!!!!!
0 0
02/03/2015 11:06
ta ziņkariba mani nobiegs un gvenda būs vainiga
0 0
02/03/2015 11:07
anks... viss ir kārtībā, patiešām, viss ir labi...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:08
 vaimandieniņ..vaimandieniņ... tas ir Marīns, kas liek šitās bildes... man bija tāds sapnis!!
viņam patīk tādas štelles..
0 0
02/03/2015 11:10
Tu saki??? Tūlīt mariņš būs klāt savā džipā ar divsobreni pie sāna un tev būs jāmeklē advokāts:))))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:11
..tāpēc jau teicu-sapnis tas bij... sapnis... par sapņiem tak netiesā!!
0 0
02/03/2015 11:17
sol... paldies dievam, tava labā reputācijas ar šo netiks aptraipīta:))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 11:18
un ko skatamies? :))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 11:19
sludinājumu 2.lpp bildes
0 0
02/03/2015 11:20
tedra..vairs neskatāmies:)) visu jau redzējām... nu, labi- bija nosprādzis ezītis, bet mutīte palikusi vaļā:(((((
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 11:21
Njā... TAM es nebiju gatava:)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:23
eu, mainām tēmu, labi-citādi man paliek arvien nelabāk!
’’... .gribas kaut ko no tīra mazliet..’’
/uzdzied..
0 0
02/03/2015 11:26
sol, pareizi, mainām un pašas maināmies- meiteņi, kādi jauninājumi šopavasar ienāk(no veikaliem, protams) jūsu garderobē-tā būs labi? :)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 11:27
es vēl joprojām gribu tos kuplos ’’saules ’’ svārkus..., tik pati laikam nesaņemšos uzšūt!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 11:28
lielos, kad sajutos princesīte
man no UK tika atvesta miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilz īga soma ar drēbēm:savas 10 blūzes, 6 kleitas, 4 svārki un krekliņi.
vot.
tā bija mana priecīgā diena
0 0
02/03/2015 11:31
lizet... visām jau nevar veikties, citām vairāk, citām mazāk, bet es ar cenšos sapucēties, gara acīm sevi šopavasar redzu košu, laimīgu.. un galvenais, veselu( ir jāmaina gandrīz visa garderobe, rudens savārgums par to parūpējās) :)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas