lielos, kad sajutos princesīte man no UK tika atvesta miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilz
īga soma ar drēbēm:savas 10 blūzes, 6 kleitas, 4 svārki un krekliņi. vot. tā bija mana priecīgā diena
00
02/03/2015 11:31
lizet... visām jau nevar veikties, citām vairāk, citām mazāk, bet es ar cenšos sapucēties, gara acīm sevi šopavasar redzu košu, laimīgu.. un galvenais, veselu( ir jāmaina gandrīz visa garderobe, rudens savārgums par to parūpējās) :)))