Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19240

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671308 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:24
Nu, ja godīgi, tad es tik fragmentus skatījos. Nervi netur. Kauns :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 23:25
Jā, Pūpols ar čammīgs:-)
0 0
01/03/2015 23:26
noskaņo dikciju... Tedra, Pūpolu izbalsoja.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 23:27
Zinu, zinu jau:-):-)
0 0
01/03/2015 23:27
Pūpols jau pašā sākumā sāka prettaktī laist... ))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:28
Tādi nu ir tie mūsu vīrieši - čammas:)) Pārfrazējot varu teikt - ak, onkas, onkas...
0 0
01/03/2015 23:29
Nē nu ok.
Piekrītiet dāmas manis teiktajam.
Man personīgi nepatīk saviesīgi vakari, kur spēlē umpapā, umpapā"dejumūziku".
Maz starp Jums sievišķu ir tādas, ar kurām var normālu valsi uzdejot.Rokenrols, kuru dejoja mana mamma jaunībā vēl sūdīgāk.
Parasti ir tā:
-Deja kur var"iegriezt"valsi.Sākam dejot... Vau cik cmuki, vau cik cmuki bet sievišķis nevar pat minūti turēt.-
Atkal aiziet umpapā, umpapā. :)
Nu bet tā ir.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 23:29
Un tāds uzpūties ar.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 23:30
kāpēc tad nevar turēt? Tu pa kājām stampā?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:32
Vai Vesto... trakas lietas. Un es to pašu par vīriešiem. Bet kāpēc tā? Citreiz pat to umpapā nespēj. Tikai mīcās.
Bet tā gribas pavirpuļot. Un uz kreiso pusi arī. Bet, kur nu par to:)
0 0
01/03/2015 23:35
beat, tie kas mīcās ta vēl tā... bet ir tāda šlaka, kas tevi beztēmā rausta uz priekš uz pakaļ... un galvenais, ka pat ritmā nekādā... un, ta vēl ir tādi, kas tos papēžus tā pagriezienā izmet... nu, skats pa rubli, bet ilgi nav redzēts))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:38
Tad jau tie būs " papēžu mētātāji" :))
0 0
01/03/2015 23:40
njāāā, nez vai lemts būs būt kārtīgā zaļumballē))))...
0 0
01/03/2015 23:45
viskijs aizdomīgi pieklājīgs..nez, ko tas varētu nozīmēt???
0 0
01/03/2015 23:48
beata | 01.03.2015. - 23:32:06
-------
Nu redz beata.
Neesam mēs tikušies deju zālē.

Meitenes neapvainojieties:)
Bet man tāda pieredze ir.Tāpēc man visi šitie umpapā pasākumi liekas garlaicīgi, un parasti cenšos nedejot.
Dejot tikai tāpēc ka vajag dejot-negribu.
Dejā tev jāgūst baudu.No stulbas steberēšanas es baudu negūstu.Tā nu ir ;(
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 23:48
par dāmām nosauca..   laikam izgulējis paģiras..
0 0
01/03/2015 23:48
Labi.
Bābieši :D
0 0
01/03/2015 23:48
))))))))) laikam...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 23:52
vesto... ???
0 0
01/03/2015 23:52
Ko, ko? :)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas