Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19200

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671313 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 22:04
ašss acis apžīlba..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 22:04
ašss acis apžīlba..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 22:14
A Beate pieliek Valetei padeni... hi, hi, hi... Nav ko te izrādīties:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 22:15
Dumpigais. Ja gribi tantukiem patikt, tad teci nu pielabot tekstus diskusijās.
0 0
01/03/2015 22:15
Valets nokrit, un lai nejustos izgazies ka veca seta,  sak vicot breikdanci
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 22:16
Kruta. Bet vai tev ekipējums ir? Cepurīte, lai var uz galvas griezties?
0 0
01/03/2015 22:19
Riktigam dancerim nekadas cepurites nav vajadzigas, pie tam man vel ir kuskitis matu uz galvas, tapec galvas ada bus pasargata.
0 0
01/03/2015 22:20
pārstartēju datoru un nolauzu nagu ... b... ZB  
un tas viss, jo gribēju pavisam ko nesvarīgu iekomentēt
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 22:21
skatos Greju... un nesaprotu par ko visi tā jūsmo? .. jau otro pauzi ņemu..
 ar labām filmām ta parasti nav...
0 0
01/03/2015 22:24
Slēdziens - nesvarīga komentēšana ir kaitīga jūsu veselībai!
0 0
01/03/2015 22:25
Costa ... nu i par ko Tu tā brīnies???
Seksi darīt vajag, nevis skatīties
0 0
01/03/2015 22:26
Vēl neesmu skatījies.Bet cik lasīts-tāds"burbulis"vien esot.
Ak jā.
Kā ziņoja bez tabū(tv), viena kīno mīļotāja (Meksikā) filmas laikā esot sākusi masturbēt.
Tas tā.Tā runā mēdiji.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 22:26
vai tad es ko teicu par seksi?
0 0
01/03/2015 22:37
Neteici. Bet tā ķina ir par seksi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 22:47
Nu, vispār... Mani favorīti ir Oliņš ar Jankovsku! Satvēriens, ritma izjūta. Partneris vada, kaut nav profesionāls.
Cik nu redzēju šovakar, šo vismaz nebija kauns skatīties:)
0 0
01/03/2015 22:52
..man šausmīgi grūti viņus vērtēt... es daudz ko viņu gadījumā nesaprotu... bet to, ka ritmiski un jauki, tas fakts... bet nu, tie vadītāji daž brīd besī...
0 0
01/03/2015 22:54
... gandrīz pakaļu vannā nosvilināju... ieramšāties ta varu... a, ārā izlekt nevaru, lab, ka serde izturēja)))
0 0
01/03/2015 22:54
Laikam jāsāk uz gultas pusi vilkt.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 22:56
Man vispār tas viss besī. Vājprāts! Lai gan man dejošana patīk. Nespēju noskatīties, kā sieviete nemāk nostiept purngalu un iztaisnot ceļus. Par vīriešiem vispār klusēšu Par vadītājiem arī.
Pirmajā pārraidē domāju, ka vēl nav apraduši ar situāciju. Bet nu jau tā kā vajadzēja...
0 0
01/03/2015 22:57
sieviete brīdina, a vecim ta galva liela... pats zināšu, a finālā... jā, pareizi tu teici, vajadzēja tevi klausīt... kad jau vairs izstrebt nevar... vispār jau, laikam, pateicu šodien, bet te)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas