Jā, vadītāji traki tarkšķ, diezgan nesakarīgi. Kivlinieks laikam Beatas radinieks, jo lieto teicienu ar "slapju airi"... :) Skatos, lai redzētu, kā cilvēks- parastais mēnešu laikā nedaudz apgūst to, ko citi gadiem mācās.
00
01/03/2015 21:43
Nav latvijā zvaigznes-ja nu vienīgi oderixa
00
01/03/2015 21:44
un Beatas teiciens par slapjo airi ar tika pieminēts... airis rullē)))
00
01/03/2015 21:45
vadītāji pārāk iejutušies lomās... pirmajā raidījumā gan tādi stīvi bija