Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19180

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671316 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/03/2015 21:41
eu, bet Ansis Pūpols... es gandrīz apčurājos))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 21:42
Jā, vadītāji traki tarkšķ, diezgan nesakarīgi.
Kivlinieks laikam Beatas radinieks, jo lieto teicienu ar "slapju airi"... :)
Skatos, lai redzētu, kā cilvēks- parastais mēnešu laikā nedaudz apgūst to, ko citi gadiem mācās.
0 0
01/03/2015 21:43
Nav latvijā zvaigznes-ja nu vienīgi oderixa
0 0
01/03/2015 21:44
un Beatas teiciens par slapjo airi ar tika pieminēts... airis rullē)))
0 0
01/03/2015 21:45
vadītāji pārāk iejutušies lomās... pirmajā raidījumā gan tādi stīvi bija
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 21:45
vesto, es arī labi izskatos.
tie bij retoriski jautājumi?
0 0
01/03/2015 21:47
Silova neiepatiksies , laikam nepietiks ar šõva laiku... aaa, es jau reiz atvadījos.viss eju, trīt jāstrādā.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 21:48
Elizabet, mēs takš cēlušies no viena reģiona. Man vismaz tā liekas. Es no burkĀNIEM:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 21:49
vadītāji pilnīgie vē
0 0
01/03/2015 21:49
Valmieras Burkān ciems?
0 0
01/03/2015 21:53
ube | 01.03.2015. - 21:39:25

vesto, Tu zvaigzne?
======
Drīzāk jau meteorīts, kurš uzgāžoties uz"galvas"var draņķības sataisīt.., ka maz naliekas :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 21:55
Nē. No čangaļu -āniem:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 21:56
palasījos, ka esmu bonusu nopelnījusi šodien... dumpis mani personīgi pieminējis...  tāādsss gods...
0 0
01/03/2015 21:57
nu, tas man vienkārši pirmais ienāca prātā)))
0 0
01/03/2015 21:57
cost, toties mani nolīdzināja līdz ar zemi...
0 0
01/03/2015 21:58
Par cik man nav TV , tātad nav arī ko piebilst
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 21:58
Viss kārtībā:) Man Burkānciemā draudzenīte dzīvo.
0 0
01/03/2015 21:59
Ievelkas un apdejojot Vesto ar likumu(ka neka sis sampi dzeris)pieklumbure pie tantukiem. Nu cjo moska kadu tango ar mani, ar spizdigo zvaigzni?
0 0
01/03/2015 22:01
re kā Tanis saņēmies... punčuku gan aizmirsa ievilkt))))
0 0
01/03/2015 22:03
Ies ka es pielabot sav profiltekst, ir vel šis tas kas mani atbaida sievietēs
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas