Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 19120
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671321 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
954
955
956
957
958
959
960
...
1327
01/03/2015 19:37
..tā var pārēsties, epriel...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
01/03/2015 19:38
Eipril..kas ar tevi..katru nedēļu torķikus meiko!!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
01/03/2015 19:38
nez kā Dolčei, tā piparmētra sanāca, ..vai sanāca?/!!
0
0
01/03/2015 19:39
Moska Eprieli ar vaverplesi kantejas, tam ta baigi tortiki garsoja, luk si tagad sim meiko tortikus.
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
01/03/2015 19:42
Tak visādas jubilejas un tā:-P
Man tagad derētu skābes gurķus uzēst.
0
0
01/03/2015 19:47
Šammpi negribi?
0
0
01/03/2015 19:53
tāāāāā.
0
0
01/03/2015 19:53
vot, dolče token ar atskaiti par torti pazudusi... nu, bet tās tak bija piparmētras, nekas cits... )
0
0
01/03/2015 19:54
Ceru ka tomer skabus gurkus, bet ne skabes?!
Tauta runa, ka ja tantuku velk uz skabajiem gurkisiem, znacit vina ir stavokli.
0
0
01/03/2015 19:56
vesto, tev ir šampis?... cik neraksturīgi tev...
0
0
01/03/2015 20:01
elizabete000, dieva dēļ tik nevelc tos savus pantalonus nost, mums tik vel mušas trūka studijā
0
0
01/03/2015 20:02
ak, dies, kā ārā sauj..lab, ka costai šitas vairs nav jādzird...
0
0
01/03/2015 20:03
dump... par mani, draudziņ, nebēdā... u vsjo)
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
01/03/2015 20:06
Šampi arī varētu...
Vallet, vispār pēc saldumiem prasās ko skābu!
0
0
01/03/2015 20:06
opinjā, elizabete kkur netālu pie vef tilta ja reiz šauj :))) jebšu ras bij tavs purkšķītis
0
0
01/03/2015 20:10
jā, jā tavs, tavs p...
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
01/03/2015 20:21
... man te citi trokšņi, elzbet... šaušana jau piemirsusies..
0
0
01/03/2015 20:22
... zin, ilgi nebij tik skaļi un ilgi)... pati satrūkos...
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
01/03/2015 20:23
nez; kam par godu...
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23502
01/03/2015 20:24
Un, kas tad īsti tur bija? Salūts?
0
0
1
...
954
955
956
957
958
959
960
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu