Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19080

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671328 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/03/2015 17:06
un kur tā’ļaunuma sakne, murmi?... es nesaskatu, jo tas ir tikai normāli...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/03/2015 17:08
un kur tā’ļaunuma sakne, murmi?... es nesaskatu, jo tas ir tikai normāli...

Nu, bet es jau tieši par to pašu, ka sievietei ir normāli ... pašai nezināt, ko grib. :-)
0 0
01/03/2015 17:09
... gadās))))
0 0
01/03/2015 17:28
 solei sakaraa ar briiviibu
0 0
01/03/2015 17:30
Vēl jau nav tā brīvība...
0 0
01/03/2015 17:51
vai tad 5:00 nevis 17:00
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 17:55
a solaris laikam tagad meitu audzina.:))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 18:14
viss normāli, ..meita atbrauca ar ’’kukuli’’..es mazliet patielējos, bet pieņēmu! miers mūros!
Murmi, lab, ka mums nav kopīgu bērnu..un vispār ..nav nekā kopīga... tfu-tfu-tfu!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 18:16
tad ir labi, ka viss labi, jo miers baro, nemiers posta.;)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 18:20
nu, tak mans bērns.., mana miesa un asinis..un niķi ar pazīstami, ..es jau vēl atceros savu jaunību-cik mātei asiņu izdzēru... ehhhh
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 18:22
maniem bērniem gan visi niķi tik no tēva.;)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 18:22
cherry01 | 01.03.2015. - 18:16:46
wow, izrādās, ka arī te ir dieva dotas kukažiņas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 18:25
ir, ir dažas tādas kukažiņas, kas visu tik pa taisno un tiešo saprot.:)D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 18:25
>Liz..ņepoņal!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 18:25
hmmm, kur jāsmejas?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 18:26
sol, šis personāžs (ķirsis01) nereti "brauc man augumā"(galvenais, ja es zinātu-par ko), bet te tev iztaisās par miera jūrju
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 18:27
Saputrojāties te:-D:-D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 18:28
Liz, bet viņa..Cherry tak ar mani runā, ne ar tevi... reizēm tu token kā skabarga pakaļā..atvaino 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 18:29
ehh... :)) skatos, ka te atkal kādam ir problēmas.;)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 18:29
sol - man laiks plāno pankūku cepšanai.;))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas