Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 19020
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671336 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
949
950
951
952
953
954
955
...
1327
01/03/2015 12:54
cost, ta jau tas ir kaut kas īpašs, ja jau menedžeri pat uzķeras)
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
01/03/2015 13:01
kāpēc uzķeras? neņirgājies par slimu cilvēku, ja? .. aizsmakums mazliet...
bet pārliecinošs... ja jau vēl rītdienu brīvu dod...
0
0
01/03/2015 13:04
... un krekšķēji ar klausulē... ticamībai?))))
0
0
01/03/2015 13:05
/pieraksta melnajā blociņā: "ar Costu pa tel. nerunāt. A to vilksviņzin, ko vēl sasolīt var"/
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
01/03/2015 13:06
nē... nekrekšķeju...
man tāpat tic... un vēl pasaka, ka seksīgi izklausās..
0
0
01/03/2015 13:10
vāver... saki, vilksviņ zin?)
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
01/03/2015 13:11
vilks zin...
0
0
01/03/2015 13:12
nekur nevilks ...
0
0
01/03/2015 13:14
kā ta, vāver, tevi nekur nevilks... gatavojies maite)))
0
0
01/03/2015 13:18
heijjj, ēst gribas. bet kaut ko tadu, tāāāādu...
0
0
01/03/2015 13:19
Ēsti naff. Būs ar seksi jāiztiek.
0
0
01/03/2015 13:19
frais, to teātri noskatījies?... es tik vēlu atcerējos, ka nebij vairs jēga skatīties...
0
0
01/03/2015 13:20
..pankūkmīkla jau no vakar vakara rūgst... tūlīt ceps)))
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
01/03/2015 13:20
VP... kā ar manu speciālo omletīti? ... uzcept? ..
0
0
01/03/2015 13:21
Cost, un kā tā speciālā omletīte izpaužas?
/paliek uzmanīgs/
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
16379
01/03/2015 13:22
vāverplēsi - baidies.;)) baidies gan.:)D
0
0
01/03/2015 13:23
vāver... mūc)
0
0
01/03/2015 13:25
ka jums šķiet, ja mēnesis sākas svētdienā- tad tas būs veiksmīgs, viegls un ar svētku pieskaņu?varētu jau arī ta būt, nemaz nepretotos. jaukam, feinam svētkulīgam marta mēnesim.
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
01/03/2015 13:25
nu domā tagad...
0
0
01/03/2015 13:26
frais... kāpē svētulīgam?
0
0
1
...
949
950
951
952
953
954
955
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu