Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18980

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671333 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/03/2015 10:36
Ne nu ciniķis, ne nu. Kā... vnk lielī bnieks, kam patīk reklamēties ar saviem"varoņdarbiem"
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/03/2015 10:36
Ne nu ciniķis, ne nu. Kā... vnk lielī bnieks, kam patīk reklamēties ar saviem"varoņdarbiem"
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 10:38
nav pat jēgas to apspriest...
0 0
01/03/2015 10:41
labsrits.. es šorit čakla..jau iesniedzu gada deklaraciju gribas to naudiņ ātrak..
jadodas trallinat uz koru kopmeginajumu..un trallināt man tiešam gribas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 10:44
:)
priecē čakli ļaudis.:)) es gan pati rāma, mierīga.;))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 10:46
anksa, kur iesniedzi? Šodien tak brīvdiena.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 10:46
elektroniski iesniedzot nav jāskatās uz brīvdienām.;)))
0 0
01/03/2015 10:48
jap man epasta atnaca zinja, ka elektroniki drikst jau no šodienas..
un tā ka es sakārtoju visas eprakstu bušanas..(ar ID karti) tad viss notiek..
un man čeki nav klat jaliek..viss automatiski
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 10:55
Man prieks, ka mazbērns vismaz šorīt kārtīgi paēda..un kā neēdīs -omes saceptās pankūciņas!!!
Bet vispār-baigā problēma ar to ēšanu..., negribas jau ar meitu atkal kasīties, bet nu šitā barot bērnu arī nevar...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 10:56
Ā, neiedomājos pa elektroinisko variantu. Bet, ja ir čeki, tad laikam elektroniski nē... ? Un kā ir ar nodokļu atmaksa, ja nav nostrādāts pilns gads ( 12 mēn.)? Kurš var apskaidrot?
0 0
01/03/2015 10:57
Parasti jau ir otradi, tiesi omites ir tas, kas parbaro bernu.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 10:59
ar veselīgām lietām, bet ne ar draņķiem.:)) tas bija par tām omītēm.:))
es gan pati vēl omīte neesmu.:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 11:00
valet, nesaki vis, ome ēd ļoti veselīgi.. nu labi, ne vienmēr, bet -ja sīcis ēd tikai ceptu vistu, cīsiņus, siera nūjiņas, cepumus..tad kaut kas nav labi... vakar dabūju no kivi visas melnās sēkliņas rubināt ārā, jo redz-tās nesmuki izskatoties un nevar ēst!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 11:00
tedra - cik es zinu, tad arī čekus var skenēt.;)
0 0
01/03/2015 11:02
ja tad čeki jāiekene vai šogad vel drikt nest uz VIDu..bet drizi nevares
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 11:03
nu tad es nezinu, kā tie gados vecākie cilvēki ar to tomēr tiks galā...
0 0
01/03/2015 11:03
nesmuki izskatās, un tapēc neēst nu gan... smieklīgi. tad jau tur no ta kivi nekas dadzu pāri nepalika, ko noēst.labi ka es no omes statusa vēl gaismas gadu attālumā.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/03/2015 11:05
viss.;)) jābeidz slinkot.;))
0 0
01/03/2015 11:05
Izurbinat no kiwi visas seklinas, tas ir riktigi juvilierisks darbs.
0 0
01/03/2015 11:07
Ari vsjo, jabeidz slinkot, tik ko labak izveleties darit, sakartot maju, vai padzert kafiju?!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas