valet, nesaki vis, ome ēd ļoti veselīgi..

nu labi, ne vienmēr, bet -ja sīcis ēd tikai ceptu vistu, cīsiņus, siera nūjiņas, cepumus..tad kaut kas nav labi... vakar dabūju no kivi visas melnās sēkliņas rubināt ārā, jo redz-tās nesmuki izskatoties un nevar ēst!!